GooMass Profesyonel Satış Ortaklığı Eğitimi


GooMass V2.0.0.0 güncellemesi yayınlandı. Ayrıntılar için tıklayınız.

GooMass konu başlıklarını yazmaktan ziyade çok daha işe yaracak şekilde bir bilgi vermeye çalışacağım. Bu sayede GooMass içeriğinin ne olduğunu merak eden herkes için bir ön bilgi olacaktır.

GooMass’ta, her biri 20-30 dakika civarı çeşitli videolu derslerin yanı sıra, normal bir kitap boyutu olarak hesaplandığında (a5) yaklaşık 1200 sayfalık resimli anlatımlardan oluşan yazılı bir eğitim seti bulunuyor. Kit içerisinde anlatılan bilgilerle para kazanabilmek için, insan gücüne ihtiyaç var. Yani yarı otomatik bir kazanç modeli bu. GooMass bir yazılım olarak bilgisayarınıza kuruluyor, size özel verilen kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak tüm derslere erişiyorsunuz.

GooMass, internet üzerinden bir web site, veya web sitesi kurmadan nasıl kazanç elde edileceğini anlatan bir eğitim seti. Kısa bir örnek vermek gerekirse; bazen forumlarda veya sitelerde gezinirken banner reklamlar gürürsünüz. İşte bu reklamları verenlerin hepsi aslında ürünün kendi sahibi değildir. Bazıları (bazen çoğunluğu) çözüm ortaklarıdır. Yani pek çok kişi ürünün sahibi olmasa bile o ürünü satarak ürün sahibinden komisyon elde eder. Evinde bilgisayarının başında çeşitli yerlerden ürüne reklamlar yaparak satış yaparsın.

Yukarıdaki yazdığımız bir çeşit hızlı para kazanma (avcı stratejisi) yoludur. Bunu dışında goomass eğitim kitinde çiftçi stratejisi olarak nitelendirilen (önerilen) pasif kazanç yöntemi de var. Pasif kazancı şöyle tanımlayabiliriz;
Pasif kazançta hiç reklam maliyetiniz yoktur. Kazandığınız direk cebinize kardır. İlk etapta çalışır fakat bir kaç ay hiç para kazanamazsınız. Fakat bir kaç ay sonra çalışmalarınız meyvesini vermeye başlar. Yani bir nevi bunu bir kuluçka dönemi var diyelim. Çalışmadan kastımız,  çeşitli mecralarda (facebook,twitter,web site kurarak, çeşitli forumlar,sosyal ağlardaki kalabalık gruplarda) ürününüz hakkında tanıtım yaparak, sonra sizin tanıtımlarınız neticesinde oluşan satışlardan komisyon almak.

Sizin satışlarınızı takip eden özel bir sistem, ve ürün sahibi ile satış ortağına aracılık yapan bir aracı kurum vardır. Aynı gittigidiyor’un ödeme yöntemi gibi. Önce müşteri parayı bu kuruma öder. Sonra kurum satış ortağı ve ürün sahibi parasını pay ederek dağıtır. Dünyada bu sistemi uygulayan en keskin ve çarpıcı örnek amazon.com diyebiliriz. 1600 dolarlık Canon eos fotoğraf makinesi ilk çıktığını gün, %4 komisyonla Adwords’ten 4 adet  sattığımı biliyorum. Bu fotoğraf makinesi satılırken ben pc başında bile değildim.
 
Kısacası GooMass eğitim kiti, bu tarz konular üzerine yoğunlaşan, gerek sermayenizi, gerekse sermayeniz olmadan web sitelerinizi size para kazandıran bir işyerine nasıl dönüştirebileceğinizi, gerekse internette deçirdiğiniz dünya kadar boş zamanı nasıl para dönüştürebileceğinizi öğreten bir eğitim seti. İçeriği de bunlarla ilgilidir.

Bu reklam türleri burada yazmacağım kadar çeşitli ve sadece bireyin hayal gücü ile sınırlıdır. GooMass eğitim kitinde anlatılan sistem anket yada reklam tıkla kazan gibi bir şey değildir. Çünkü ürünler ve bu ürünleri satın alan insanlar vardır. Temelde normal hayattaki ticaret şekline banzese de bunu farklı kılan en önemli özellik; hiç bir sermayesi olmayan birinin bile sanki internette şirketi varmış gibi, yüzlerce ürünü kendi malıymış gibi satabilmesidir.
Satış ortaklığı ile para kazanma sistemi geleceğin ticaret şeklidir. Artık bunu önüne geçilebileceğini sanmıyorum. Çünkü son bir yılda bile çok ünlü alışveriş siteleri bu sisteme geçti. (Örneğin son 6 ayda markafoni, trendyol,markalonga) siteleri.
Xticaret.com sitesi de NetPay ltd. şirketini kurarak inanılmaz ölçülerde bu sistem üzerine yatırım yaptı. Bunun dışında adtriplex siteside çok başarılı bulduğum ortaklık ağlarındandır.

Update:

GooMass Eğitim Kiti Ücretsiz Kurslar Başladı. Türkiye’de ÜCRETSİZ olarak verilen en KALİTELİ ve en DOĞRU internette online kazanç kursuna şimdi KAYIT OLUN, ve 10 DAKİKA sonra eğitim başlasın. 14 Günde GooMass’ın ne olduğunu öğrenin. Ayrıca kayıt olan herkese 100mb boyutundaki web site kurma rehberi hediye.

GooMass internetten para kazanma kiti, satış ortaklığı sisteminde bulmacanın kayıp parçası mı?

GooMass yazarlarının bu açıklamasında vermek istediği mesaj nedir?

 

GooMass Kit

Daha önceki eğitim kitaplarında her zaman madalyonun ön yüzü gösterildi. İşin kolay tarafı gösterilip zor olan kısmından bahsedilmedi. Satış ortaklığı sisteminin en basit yönlerini gösterip, kolay para kazanma vaatleri ile insanların karşılaşabilecekleri sorunlardan bahsedilmedi ve pek çok kişi yarı yolda kaldı.

Fakat GooMass, kursiyerlerine yolun sonuna kadar eşlik ediyor ve destekliyor. Her zaman sorularınıza cevap veriyor.Satış Ortaklığı Eğitimi

Açık konuşmak gerekirse GooMass kit gerçekten bu piyasada çok iddialı. Tanıtım sitesine baktığınızda yurtdışındaki İngilizce eğitim kit’lerinde dahi göremeyeceğiniz bir kalite ve özen var, bunu hemen anlayabilirsiniz. Çok emek harcandığı açıkça ortadadır.

Videolarını izlediğinizde Xticaret gibi satış ortaklığı sitelerinden yüksek miktarlarda kazanç elde edildiğini görebilirsiniz. Ayrıca sitede çek ve banka dekontlarıyla da bu açıkça kanıtlanmıştır.

Hatta GooMass’ın Xticaret kazançlarını Xticaret.com kendisi onaylamıştır. Bu konu ile ilgili kanıta Xticaret.com GooMass’ın Kazançlarını DOĞRULADI. makalesinden bakabilirsiniz.

Tanıtım sitesine ilk girdiğinizde her şeyin özenle hazırlandığını, en küçük detaylar bile düşünüldüğünü fark edeceksiniz.

Ticket sistemi sayesinde satış sonrasında kursiyerlere kaliteli bir danışmanlık hedeflenmesi gerçekten çok önemli, güzel bir hassasiyet, ince detaylar bunlar.

GooMass tanıtım sitesi, eğitim kitinin içeriğinin de oldukça dolu dolu olduğu izlenimi veriyor. Şunu rahatlıkla söylemek mümkündür ki, GooMass bu Satış ortaklığı alanında en popüler, en çok satacak ürünlerden biri olacak.

 GooMass eğitim yazılımının Son  Güncellemeleri:

 GooMass ekibi bilgi seviyenizi ve kazançlarınızı her zaman daha yukarı taşımak için çalışmalarına devam ediyor. GooMass yazarları tüm deneyimlerini ve birikimini size en kısa sürede ve en iyi şekilde aktarmak için yaptığıı çalışmalara özen gösteriyor.

GooMass VERSİYON  2.0.0.0

* [#01] Yeni Eğitim Kitabı: Hızlı bir şekilde para kazanmaya başlamak isteyenler için “Yazarak Para Kazanma” isimli yeni bir eğitim kitabı eklendi.

“Gelişen internet kullanımı ile birlikte son 1-2 yılda büyük bir iş kapısı doğdu. GooMass’ın bu eğitiminde, sizlere hızlı bir şekilde para kazanmanın yolunu göstermek adına, makale yazarlığı ile SAT KAZAN ve YAYINLA KAZAN şeklinde iki farklı stratejide eğitim hazırladık. A5 sayfa boyutu ile 160 sayfalık ve tamamen kendi kendi tecrübemizden oluşan ve içerik kalitesi olarak GooMass gibi alanında ilk ve tek olan “Makale Yazarlığı“ eğitiminde, nasıl ve ne tür makaleler hazırlanması gerektiği, kolay bir şekilde nasıl makale üreteceğinizi, en çok kazandıran ve talep edilen makale konuları ve sektörleri, nasıl ve kimler için çalışacağınız, paranızı nasıl alacağınız veya sadece makale satarak değil, kendi makaleleriniz ile yayıncı olarak nasıl kazanabileceğiniz gibi pek çok konuda dersler bulunuyor. Tek başına bir eğitim olarak satılan Yazarak Para Kazanma Eğitimi GooMass üyeleri için ÜCRETSİZ’dir. ”

* [#02] Niş Pazar Avcısı Adında Yeni Bir Kitap Eklendi.

“Yeni eklenen bu eğitim kitabı ile birlikte bundan sonra niş pazarları herkesten önce keşfederek 1 adım önde olacaksınız. E-ticaret girişimciliğinin ilk ve en önemli adımı olan niş pazarları bulmanın en kolay yöntemlerini öğreneceksiniz. Niş pazar eğitim kitabı A5 sayfa boyutu ile 104 sayfadır ve GooMass üyeleri için ÜCRETSİZ bir güncellemedir.”

* [#03] Yeni bir eğitim videosu eklendi.

“Clickbank arayüzünün değişmesi ile birlikte, yeni arayüz ile clickbank üyeliğini yapabilmeniz için yeni bir video eklendi.”

* [#04] GooMass Yazılım Arayüzünde Güncellemeler Yapıldı.

GooMass VERSİYON  1.0.0.9

* [#01] SEO eğitimlerine “Sıralamaya Göre Arama Sonuçları Tıklama Oranları” konusu eklendi.
“Bu bölümde bir arama motorunda gerçekleşen bir anahtar kelime/kelime grubu araması sonucu
listelenen sitelerin pozisyonlarına göre aldıkları ortalama tıklama yüzdelerini öğreneceksiniz. Bu
konu “Anahtar Kelime Stratejisi” konusunun sonrasına eklendi.

* [#02] Eğitim Videoları bölümüne “Host Alımı ve WordPress Site Kurulumu” başlıklı video eklendi.
Bu videoda Hostmonster’dan kolayca nasıl host (sunucu hizmeti) alacağınızı ve WordPress
tabanlı site kurmasını öğreneceksiniz.

* [#03] Eğitimlerdeki web bağlantılarına tıklama sistemi değiştirildi. (Linkler tıklanabilir hale getirildi.)
Güvelik sebebiyle 1.0.0.8 sürümünde eğitimlerdeki bağlantılara doğrudan tıkanılması
engellenmişti. Bu sürümde bu engel kaldırıldı. Artık eğitimlerdeki bağlantılara/linklere
tıkladığınızda hedef siteler doğrudan tarayıcınızda açılacaktır.

* [#04]  ClickBank eğitimlerine “Çok Satılan Fakat Rekabet Olmayan Ürünleri Bulmak” başlıklı konu
güncellendi.

* [#05]  ClickBank eğitimlerindeki “Kısa Zamanda En çok Satan Ürünleri Bulmak” başlıklı konu
güncellendi.

* [#06]  ClickBank eğitimlerindeki “Arama Motoru Pazarlama” başlıklı konu güncellendi.

* [#07]  Satış Ortaklığı Sistemi derslerine “Sosyal Medya Pazarlama ve Sosyal Medya Kanalları” başlıklı
yeni konu eklendi.

* [#08]  “Yol Haritası” başlangıç kılavuzuna “Banner Reklamcılık (Avcı Stratejisi)” başlıklı yeni konu
eklendi.

 GooMass VERSİYON 1.0.0.8

* [#01] SEO Araçları bölümüne “Anahtar Kelime Yoğunluğu” aracı eklendi.

“Anahtar Kelime Yoğunluğu” aracı ile bir yazının anahtar kelime yoğunluğunu ölçebilirsiniz. Bu araç yazıyı sizin belirlediğiniz belirli bir anahtar kelimeye göre ölçer. “Anahtar Kelime Yoğunluğu” aracını kullanmak için ARAÇLAR -> SEO Araçları -> Anahtar Kelime Yoğunluğu başlığına tıklayın. Gelen pencerede anahtar kelime kutusuna yoğunluğunu ölçmek istediğiniz kelimeyi veya kelime grubunu girin. Altındaki yazı kutusuna yazınızı ekleyin. Pencerenin sağ altındaki “Analiz Et” butonuna basarak yazınızın ilgili anahtar kelimeye olan yoğunluk oranını öğrenebilirsiniz. (“Anahtar Kelime Yoğunluğu” ile ilgili konuyu SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) eğitiminin “Anahtar Kelime Yoğunluk Oranı” başlığında bulabilirsiniz. )

* [#02] SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) eğitimlerine “Referans (Backlink) Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?” başlıklı konu eklendi.

Özellikle yeni bir site kuranlar veya yeni bir site kurmak isteyenler için backlink çalışmaları ayrı bir önem teşkil eder. Bu bölümde SEO çalışmalarının önemli bir parçası olan backlink optimizasyon çalışmalarınızı gerçekleştirirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Yayın hayatına devam eden yaşça eski web sitelerini de, yeni siteler de backlink çalışmalarında başarılı olmaları için bu konuyu okumalarını önemle tavsiye ediyoruz. Bu konu “LinkBait & Viral Pazarlama” başlıklı konunun sonrasına eklendi.

* [#03] Web Site Kurma Rehberi eğitimlerine aşağıdaki konular eklendi:

TEMEL İLKELER
* Web Site Barındırma (Hosting)
* WEB Sunucusu Nedir?
* Web Sitenizin Sunucu/Barındırma İhtiyaçlarının Belirlenmesi

WEB SİTESİ OLUŞTURMANIN TEMELLERİ
* Temel Elementler

TANITIM VE DESTEK
* Arama Motorlarına Kayıt

ANALİZ VE İSTATİSTİK
* Site Yöneticisi Araçlarına Kayıt
* Google Analytics

* [#04] Eğitim Videoları bölümüne “Hostmonster Analiz” başlıklı video eklendi.

Bu videoda web siteniz için sunucu (hosting) seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve Hostmonster firmasının sunucu özelliklerini ve sağladığı imkanları öğreneceksiniz.

* [#05] Eğitim Videoları bölümüne “Hostmonster Domain Kurulumu” başlıklı video eklendi.

Bu videoda Hostmontser’dan alınan ikinci ve/veya diğer domainleri Hostmonster hesabınızla nasıl ilişkilendireceğinizi, yani yeni domainleri nasıl hostunuza nasıl kuracağınızı öğreneceksiniz.

* [#06] Eğitim Videoları bölümüne “Adım Adım Site Kurulumu” başlıklı video eklendi.

Bu videoda bir site kurmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini ve adım adım site (WordPress İçerik Yönetim Sistemi) kurmasını öğreneceksiniz.

* [#07] Eğitim Videoları bölümüne “Veritabanı Oluşturma” başlıklı video eklendi.

Bu videoda web siteniz için bir veritabanını (MySQL Database) nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

* [#08] Bir bonus eğitim olarak sunulan “Web Site Kurma Rehberi” bu sürümle beraber ücretsiz bir eğitim haline getirilerek, GooMass yazılımından ayrı bir yazılım olarak sadece GooMass Ücretsiz İnternetten Para Kazanma Kursu’na katılanlara ücretsiz olarak sunulmaya başlanmıştır.

GooMass VERSİYON 1.0.0.7

* [#01] “Satış Ortaklığı Sözlüğü” yazılımı eklendi.

Satış ortaklığı sistemi birçok diğer sistemle entegreli olarak çalışır; Satış ortaklığı reklamcılık ağları, arama motorları, satış ağları gibi bir çok internet hizmetiyle ilişki içerisindedir. Bu nedenle bir satış ortağı zamanla birçok terimle karşılaşır. GooMass satış ortağı olarak karşılaşabileceğiniz tüm terimleri bir araya getirerek sizler için “Satış Ortaklığı Sözlüğü” nü oluşturdu. Bilmediğiniz bir terimle karşılaştığınızda “Satış Ortaklığı Sözlüğü” nde arama yaparak aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz. “Satış Ortaklığı Sözlüğü” yazılımı GooMass kursiyerlerine ücretsiz olarak sunuluyor.

* [#02] ClickBank eğitimine “Gravity Delta Nedir?” başlıklı konu eklendi.

ClickBank satış ortaklarının ürün seçimi için kullanabileceği en önemli ölçü birimlerinden birisi “gravity”dir. Gravity konusunu “Ürün Seçimi & Marketplace” başlıklı konuda daha önce işlenmişti. Bu bölümde ClickBank ürünlerini seçerken size önemli bir ölçü sağlayan CBGraph.com’da ki ürün analiz sayfalarında yer alan “Gravity Delta”da ölçümü açıklanıyor.

* [#03] Amazon Associates eğitimine “aStore Online Mağaza Oluşturma” başlıklı konu eklendi.

Bu konuda Amazon Associates programının özel bir uygulaması olan aStore online mağaza uygulamasını nasıl adım adım oluşturacağımızı öğreneceksiniz.

* [#04] Amazon Associates eğitimine “aStore’u Sitenize Entegre Edin” başlıklı konu eklendi.

Bu bölümde daha önce oluşturduğunuz aStore mağaza uygulamasını web sitenize nasıl entegre edeceğinizi öğreneceksiniz.

GooMass VERSİYON 1.0.0.6

* [#01] “Yol Haritası (Başlangıç Kılavuzu)“ eklendi.

“Yol Haritası” rehberi satış ortaklığına yeni başlayanların ilk adımını atmasına yardımcı olmak için hazırlandı. Yol Haritası rehberinin amacı, GooMass eğitimlerinin tamamını okumaya gerek kalmadan ilk adımınızı atmaya yardımcı olmaktır. Yol haritasını yazılımın önyüzünde “Başlangıç” başlığının altında bulabilirsiniz.

* [#02] Web Site Kurma Rehberi’ne “FileZilla Kullanımı” konusu eklendi.
* [#03] Auto Twitter bonusundaki RSS Alma konusu güncellendi.

Amazon.com RSS’lerle ilgili olarak yeni bir düzenleme yaptı. Daha önce bulunduğunuz bu ekranın hemen sağ üst tarafında, adres çubuğunun en sağıda RSS simgesini ( ) görüyordunuz. Fakat, kategorilere ait RSS ikonları artık tarayıcıların üst köşelerinde bulunmuyor. Kategorilere ait RSS sayfalarına ulaşmak için “Yeni sıcak ürünler (HOT NEW RELEASES)” konusunu inceleyin.

GooMass VERSİYON 1.0.0.5

* [#01] “Web Site Kurma Rehberi” eklendi.
* [#02] Amazon Associates Eğitimi’ndeki “Performans Önerileri” konusuna yeni maddeler eklendi.

GooMass VERSİYON 1.0.0.4

* *#01+ Satış Ortaklığı Sistemi eğitimlerine “Niş Pazar/Ürün Bulma Stratejileri” konusu eklendi. Bu konu “Niş Pazarlama & Satış Ortaklığı Sistemi” konusunun sonrasına eklendi.
* [#02] SEO eğitimlerine “Bir Satış Yazısına Nasıl Mükemmel Bir Başlık Yazılır?” konusu eklendi. Bu konu “Yazınıza Özet Bilgi Ekleyin (Meta Description)” konusunun sonrasına eklendi.
* [#03+ Video eğitimlerine “SEO ve SEM” ve İçerik Özgünleştirme (Re-write)” konu başlıklı 2 adet video eklendi.

GooMass VERSİYON 1.0.0.3

* [#01] “Kod Bankası” bölümü eklendi.
Kod Bankası bölümünde GooMass Eğitim Kiti içerisindeki eğitimler esnasında ihtiyaç duyulan ve/veya tavsiye edilen kodlar yer alıyor. Kod Bankası bölümünde yer alan kodlar kullanıcıların
çalışmalarını daha hızlı gerçekleştirmesini ve çalışmalarından daha fazla performans elde etmesini sağlar.
* [#02] Ana menüdeki “En İyi Satış Sayfası Şablonu” bağlantısı düzeltildi.

 

Xticaret kitabıGooMass internetten para kazanma kiti yazarları, eğitim setlerinin içersine Xticaret’in profesyonel kullanımına yönelik çok önemli stratejiler veren bir kitap ve görsel eğitim videosu eklediler. Bu kitap ve videolu görsel anlatımda, Xticaret üzerinden en iyi seviyede gelir sağlamanın, X ticareti profesyonelce kullanmanın yolunu bulabilirsiniz.

Aşağıdaki video’nun sonlara doğru olan bölümde GooMass yazarları Xticareti kullanarak 3 ay içersinde 37.000 TL kazanç elde ettiklerini kanıtlamıştır. Ve bunu nasıl yaptıklarını anlatan bir eğitim kursu vermekteler. Video’yu başından sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

 

 

GooMass Eğitim kitindeki stratejiler uygulanarak elde edilen kazançları gösteren Güncel Xticaret Gelir Raporunu büyük boyutta görmek için üzerine tıklayınız.

 

GooMass Eğitim Kiti ve Xticaret Kazançları

 

GooMass ile Satış ortaklığı sistemini profesyonelce kullanarak,  Xticaret’ten para kazanmanın çok önemli teknik detaylarını öğrenebilirsiniz.

Satış ortaklığı programını herkes yapabilir. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve bir internettir. İstediğiniz her yerden çalışabilirsiniz. İsterseniz evinizden, isterseniz kendinize ofis kurarak çalışıp, ilk başlangıç için aylık 1000 TL. ile 3000 TL. arasında para kazanabilirsiniz. Bu işin en güzel tarafı da belli bir süre sonra otomatik para kazanmaya başlıyorsunuz.

X ticaret Türkiye’nin yerli clickbank’i olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.  GooMass internetten para kazanma kiti yazarları, bugüne kadar ki satış ortaklığındaki tüm tecrübelerini bu üründe anlatıyor

.

GooMass internetten para kazanma kitini buradan bilgisayarınıza indirebilir, veya ücretsiz satış ortaklığı kursuna kayıt olabilirsiniz.

GooMass satış ortaklığı eğitiminden sonra, gece uyurken hatta tatildeyken bile para kazanmanın mümkündür. Sizi çok iyi anlıyorum. Söylediklerim belki size çok uçuk gelebilir fakat bunlar gerçek. Eğer başarılı olabilirseniz bu söylediklerimi mutlaka hatırlayacaksınız.

3 Adımda Xticaret

Bu para kazanma  sistemi ile ilk karşılaştığımda bu işe hiç inanmayarak başlamıştım. Fakat şimdi sadece satış ortaklığı sistemi ile geçiniyorum. Sistem oturduktan sonra hiçbir şey yapmasanız da hesabınıza nakit para akışı sağlanacak.

Artık internette en çok kazandıran sistemin hangisi olduğunu düşünmeyin. Satış ortaklığı sistemi son yılların hatta ilk çıktığı 95-2000’li yıllardan bu zamana kadar en çok kazandıran online kazanç stratejisidir.

Fakat madalyonun diğer yüzünden bahsetmek gerekirse;

Xticaret satış ortaklığı sisteminde herkes para kazanabilir ama, herkes günlük 3-4 haneli rakamlarda kazanç elde edemez. Eğer X ticaret’ten para kazanmayı kafanıza koyduysanız mutlaka bir uzman yardımı almalısınız.

Sizde pek çok kişinin yaptığı hataya düşmeyin. Kendi kendinize öğrenmeye çalışmayın. Yolu bilmek ve yolda yürümek aynı şey değildir. GooMass ile kestirmeden gitmek varken yolunuzu uzatmayın.

GooMass ile Profesyonel Satış Ortaklığı

Bu söylediklerimi çok içten söylüyorum. Deneme ve yanılmaya gerek yok. Burada zaten hazır denenmiş yöntemler varken kendinizi yormayınız. GooMass internetten para kazanma kitinden  alacağınız bilgiler ödediğiniz paradan çok daha değerlidir. Çünkü bu, işiniz için bir yatırımdır. Bunu gerçek işiniz olarak görün. Daha sonra ödediğiniz paranın çok daha fazlasını günlük olarak kazanabilmenin fırsatını yakalayacağınızı unutmayın. Xticaret satış ortaklığını anlatıldığı gibi kuralına göre yapan biri mutlaka ama mutlaka kazanır.

Uyurken bile para kazanmak elinizde. Sistemi kurduktan sonra her şey otomatik çalışıyor. Siz tatile çıksanız bile dükkanınız daima açıktır.

Sözün kısası GooMass, satış ortaklığından nasıl para kazanılır sorusuna en güzel eğitimi veren, bu işi bilen insanların oluşturduğu bir eğitim programıdır. Özellikle evde boş zamanları olanlar bu fırsatı kaçırmamalıdır.

Hemen satın almak zorunda değilsiniz. Önce GooMass satış ortaklığı ücretsiz kursuna katılın.

GooMass Profesyonel Satış Ortaklığı Eğitimi ile Benzer Yazılar:

16 Ocak 2011 Saat : 6:34

“GooMass Profesyonel Satış Ortaklığı Eğitimi” için 42 Yorum

 1. kamuran diyor ki:

  neredeyse bu konuyla ilgili piyasadaki tüm kitapları aldım. sizin de söylediğiniz gibi pek çok yerde anlatım eksikleri vardı. bunu ancak takıldığınız yerde o bilginin ihtiyacını hissettiğinizde anlıyorsunuz. fakat bu eğitim seti çok detaylı gibi görünüyor. tanıtım sitesine baktığınız zaman özenle hazırlamışlar. satın alıp bakacağım yorumlarımı burada yazarım.

  • cemre diyor ki:

   Eğitim kiti satışa sunuldu eğer satn aldıysanız bize birz bahsederseniz sevinirim. Ben bu işlere inanmakta güçlük çekiyorum bana çok mantıklı gelmiyor. çoğu kişi kazandığını söylüyor ama nasıl olur okadar kolay olsa herkes işini gücünü bırakır bu işi yapardı.

 2. Rıdvan diyor ki:

  Uzun zamandır internetten para kazandıracağını vaat eden eğitim setlerini inceliyor, yorumlar yapıyorum. ilk defa, bu kadar özenle hazırlanmış bir eğitim seti, bu kadar incelikli bir tanıtım sitesi görüyorum. GooMass internetten para kazanma kiti daha piyasaya çıkmadan kendini kanıtladı diyebiliriz.. Ürünün çok tutacağına şüphe yok.

 3. Batuhan diyor ki:

  goomass eğitim kiti daha çıkmamış ne zaman çıkaracaklar? ben 2 hafta önce ücretsiz kursa üye oldum şimdiye 2 tane ders yolladılar ücretsiz dersler bile baya uzun. daha önce bu satış ortaklığını duymuştum ama pek ilglilenemedim biraz zor gibi göründü ama ev arkadaşım kirayı sırf bu işten kazancıyla ödüyor. kazandığını görünce yeniden merak sardım.

  • yasemin diyor ki:

   batuhan bey siz nerdensiniz ben bu sistemin gerçek olup olmadığına inanamıyorum bana yardımcı olacak birilerini arıyorum daha öncede bu tarz bir kitap aldım ama kullanamadım hiç anlamadım

   • Batuhan diyor ki:

    İstanbulda oturuyorum. Açıkçası bende pek inanmıyordum fakat geçenlerde ev arkadaşımdan kiranın kendine düşen bölümünü istedim oda ayın 22.inde netten gelecek onu bekliyorum deyince şaşırdım. Kendine düşen kira 250 lira onuda netteki 15 günlük kazancıyla ödüyor. Hesap ekranını gösterince inandım. Oda bu satış ortaklığı işiyle internetten para kazanıyor. Ama insan gerçekten gözüyle görene kadar inanmıyor. Bizim arkadaşta önce kitap almış öyle başlamış ama kendi aldığı kitabı alma dedi. O kitap güncel değilmiş. Onun önerisiyle dün bende bir atak yaptım goomass eğitim kitini aldım bakalım hayırlısı.

 4. yasin diyor ki:

  45 milyarmı yazıyor orda benmi yanlış görüyorum. Xticaretteki ürünler okadar satıyormu ki?

 5. tarık diyor ki:

  Yakından takip ediyorum. 1 hafta önce mailden sorduğumda 2 hafta sonra piyasaya süreceklerini söylediler. kitapları yazılım haline dönüştürüp öyle çıkaracaklarmış. ücretsiz kurlarda baya detaylı yeni başlayanlar içn faydalı olacağı kanaatindeyim.

 6. tarkan diyor ki:

  Goomass kiti sanırım xticaret üzerinden satılacakmış. Neyseki kaliteli bir sunuma sahip ürün çıktı nihayet. diğer ürün sahipleride satış sayfalarına biraz özen gösterseler gönderdiğimiz hitler boşa gitmez.

 7. can diyor ki:

  slm bu işten para kazanmayı düşünüyorum ben de, ama bana yardımcı olabilir misiniz? nasıl işliyor bu sistem? ücretsiz kursa nasıl üye olabilirim öncelikle?

  • admin diyor ki:

   Başkalarının ürünlerinin internet üzerinden tanıtımını yaparak, sizin yaptığınız pazarlama hunisinden satılan ürünlerden komisyon kazanıyorsunuz. Bu huniyi takip eden bir sistem var. Bu sistem ototmatik çalışıyor. Hiçbir şekilde manuel müdehale yapılmıyor. Kim başarılı pazarlama yaparsa komisyonu o kazanıyor. GooMass kiti de hangi ürünleri pazarlayacağınız veya nasıl başarılı olacağınız gibi eğitimleri video ve yazılı olarak veriyor.

   GooMass Eğitim kiti ücretsiz kursa katılmak için sayfanın sağ yukarı köşesindeki ücretsiz kurs bölümünden kayıt yaptırabilirsiniz.

 8. aristo diyor ki:

  sanırım bir kaç güne kadar çıkacak. Alıp deneyeceğim.

 9. halit diyor ki:

  Goomassın diğer eğitim kitaplarından farkı nedir? daha çıkmamış fakat internette pek çok yerde yorumlar gördüm.

 10. sıla diyor ki:

  ben ayda 10.000 TL. kazanıyorsam sanırım bunu satmazdım. o yüzden bana pek inandırıcı gelmiyor.

 11. Sparta diyor ki:

  arkadaşlar bu sistemde amaç kendi özel linkinizle ve tanıtım yazınla beraber ürünün reklamını oldukça çok kişiye ulaştırabilmek bununda en kolay yolu reklamdır. Ama reklam vermeden yani para harcamadan yapılan yöntemlerde var. Fakat bu işi profesyonelce yapanlar genelde 4-5 koldan tanıtım yapıyor. webmaster siteni tasarlasın seo uzmanı bulursan oda en iyisinden bir seo yapsın tmmdır artık oturduğun yerden para kazanabilirsin bu da bir satış strajesi fakat daha çok yöntem var.

  GooMass eğitim kitide bunları anlatıyor işte. Görsel anlatım videoları ile anlatılıyor. Bende bu işle uğraşan biriyim. Kimsenin GooMass kitini alıpta parasının boşa gittiğini düşüneceğini sanmıyorum. Çünkü yazarların bu sektörde bir geçmişi var türkiyede zaten tanınıyorlar ve zaten sitede kendilerini işfa etmişler.

  Bu yüzden kimseyi kandıracaklarını sanıyorum. Bu en son yazdığımı “bana pek inandırıcı gelmiyor” diyen arkadaş içindi.

  Bence yazanlar güzel bir ekip olmuş. Seo,SEM satış ortaklığı gibi platformları birleştirmişler bence piyasada tutunacak bir ürün.

 12. admin diyor ki:

  Yorumlar için teşekkürler.

  Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. GooMass kiti’ni diğer eğitim kitapları ile kıyaslamayın. GooMassın Türkiye’de ilk ve Tek olmasının sebebi şudur;

  Daha önce piyasaya çıkan bu tarz eğitimler hep eksikti. Yani satış ortaklığı yapılacak ürünlere müşteri sağlamanın bütün yöntemleri anlatılmadı. Verilen bilgiler yanlış değil doğru fakat çok yüzeysel.

  Belki birine denk gelip alanlar vardır. Bunların hepsi Adwords odaklıdır. Birde Adwords odaklı olduğu halde, Adwords bile tam anlamıyla, tüm hatlarıyla anlatılmamıştır.

  İşte GooMass internetten para kazanma kiti, adından da anlaşılacağı gibi bir eğitim kitidir. Yani tüm pazarlama yöntemleri anlatılıyor. Bu sistemde önemli olan satış ortağı olduğunuz ürüne internet üzerinden müşteriler sağlamaktır. GooMass’ın videolu kurslarında bir önceki arkadaşımın yorumunda söylediği gibi 4-5 koldan ürüne müşteriler sağlamanın yöntemleri anlatılıyor.

  Google Webmaster yöneticisi forumlarındaki 8. Seviye SEO danışmanlığından tanıdığımız Orçun Oruç Aykaç 6 ayda hazırladığını söylediği SEO eğitimi (yaklaşık 200 sayfa ve videolar) ile bu kite büyük bir önem getirmiştir. Çünkü sadece SEO eğitim kitapları bile 80-100 TL den satılırken burada eğitim kitine dahil edilmiş.

  Tabiki sadece bu değil. Asıl önemli olanlardan biride Türkiye’deki satış ortaklarının en büyük derdi olan Adwords tokadına da alternatif çözümler üretmişlerdir. Sözün özü kimseye kötü repütasyon oluşturmamak için özenli ve olabildiğince detaylı bilgi sunulmaya çalışılmıştır. Ayrıca sitede gösterilen xticaret kazançları Xticaret.com tarafından onaylanmıştır.

 13. tarık diyor ki:

  daha önce bu işi denedim ilk haftada 110$ kazanmayı başardım ama sonra hesap banlandı. para kazanılabildiğini bilipte nerde hata yaptığını bilememek çıldırtıyor beni.
  bu işte bir teknik var işini bilenler kazanıyor ama söylemiyorlar. bunu çıkınca alıp deneyeceğim bakalım ne çıkacak. inşallah içi boş bir eğitim çıkmaz.

 14. kibarfeyzo diyor ki:

  satış ortaklığı yapmak için illaki xticaret şart değil. türkiyede artık ortaklık veren ürün sahipleri çoğaldı. Bir affiliate ağı aracılı ile ortaklık yapmak şart değil.

  google arama çubuğuna ortak olmak istediğiniz ürünün ismini yazıp yanına affiliate yada satış ortaklığı yazın veya ortaklık programı yazın çok sayıda ürün çıkacaktır.

  Örneğin host şirketlerinin bir çoğu ortaklık veriyor.

  Ayrıca ingilizce bilen biriyle anlaşarak bir çok ürünün saış ortaklığını yapmakta ayrı . O zaman Clickbank veya amazon gibi sitelerden çok para kazanılabilir.

 15. Faik diyor ki:

  Merakla Bekliyoruz….

 16. ali diyor ki:

  Goomassın piyasaya çıkacağı tarih ile ilgili bilginiz var mı?

 17. berke diyor ki:

  Merak edenler için yazarlar hakkında bir kaç şey söylemek istiyorum.

  GooMass yazarlarından biriyle üniversite zamanında ev arkadaşıydık. az çok tanıyan biri olarak şunu söyleyebilirim. Yaklaşık 10 yıl önce bile o bu işlerle uğraşıyordu. Almanca öğretmenliğini okurken 2. yılda almanca bölümü devlet okullarından kaldırıldı. Sonra oda internetten para kazanma üzerine çalışmaya başladı. Şimdi görüyorumki yıllar sonra kendini çok geliştirmiş. O zamanlar bile ingilizce sitesiyle para kazanıyordu.

 18. caner diyor ki:

  bu eğitim kitini satın alan varmı arkadaşlar?

 19. admin diyor ki:

  Uzun süredir beklenen GooMass Kiti sonunda satışa sunuldu. Heyecanla bekleyen tüm internet girişimcilerine şimdiden bol kazançlar diliyoruz.

 20. metin diyor ki:

  goomass çoktan satışa sunuldu beyler. 3 – 4 gün oldu yani. ben daha almadım ama şimdiden şunu soylebilirimki destek çok iyi. en fazla 1 saat içinde cevap geliyor. ama ticket sistemini ayrıca kullanabilmeniz için goomass ı satın almış olmanız lazımmış.

 21. cemil diyor ki:

  kitaplar normal adresimize mi geliyor yoksa internetten e kitap olarak mı geliyor

 22. baron diyor ki:

  ben daha önce bir çok yöntem denedim internetten para kazanmak için her seferinde de fos çıktı.yani pek olumlu bakmıyorum bu işlere ama yinede eğitim setinizi alıp tekrar denemek istiyorum. diğerleri gibi çıkmaz inşallah…

 23. cemil diyor ki:

  adminim cavabınızı bekliyorum e kitap olarak mı geliyor internetten indirmek için ya da kitap halinde kargo ile mi geliyor cevabınızı bekliyorum bende almak istiyorum biraz inandırıcı gibi geldi, inşallah gerçektir herşey ne diyelim herkese bol kazançlar….

  • admin diyor ki:

   GooMass internetten para kazanma kiti basılı bir yayın değildir. Yazılım arayüzüyle sunulan video eğitimi ve e-kitaplardan oluşmaktadır. Fakat telif haklarının korunması için ayrıca basılı bir yayın olarakta bir yayın evinden çıkışı bulunuyor.

   Satış ortaklığı sistemi gerçekmi diye düşünmeyin. Zaten bu sistem amerika ve avrupada hali hazırda işleyen bir online kazanç yöntemi. 2010 ve 2011 yılında Türkiye’yede sıçramıştır. GooMass eğitim kiti sayesinde gün geçtikçe daha da yayılıyor. Bu konu ile ilgili olarak ingilizcede “affiliate marketing” diye aratırsanız çok popüler olduğunu görebilirsiniz.

   Dünyanın en büyük online alışveriş mağazası olan e-bay.com ve amazon.com bile bu sistemi kullanarak ürünlerinin satılmasına aracı olan üyelerine %6 ve %8 oranlarında komisyon veriyor. Yani sizin refere ettiğiniz bir kişi 1000$ değerindeki bir fotoğraf makinesini satın aldığında size 80$ ödeniyor. Gerçekten güzel kazanç. Ve artık Türkiye’deki türk alışveriş siteleride eski sistem olan saadet zinciri mantığını veya tıklama başı ücretlendirme politikasını terkederek hızla bu sisteme(affiliate marketing) geçiyor. Önümüzdeki günlerde hepsiburada.com veya gittigidiyor.com gibi ünlü türk alışveriş sitelerinin de satış ortaklığı sistemine başlamaları bekleniyor.

   Herkes binlerce dolar kazanabilir dersek sanırım yanlış olur fakat internet ile yakından ilgili olan herkes mutlaka birşeyler kazanır diye düşünüyorum. GooMass eğitim kitinin size öğrettiği şey satış ortaklığı sistemi yani affiliate marketing’dir.

   Kısacası “Başkalarının ürünlerini satarak para kazanmak” diyebiliriz.

   Yalnız “her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır” derler. GooMass yazarları hem yerli alışveriş sitelerinden hemde yabancı alışveriş sitelerinden kazanıyorlar fakat şimdi tecrübelerini bir eserde toplayarak ayrıca danışmalık yaparak ta kazanç elde ediyorlar.

   Biraz amacını aşan uzunbir cevap olduğunun farkındayım. Sadece insanların aklından geçen soruları tahmin etmeye çalışarak önceden cevap vermeye çalıştım.

   Herkese bol kazançlar.

   Not: Unutmayın goomass kitindeki eğitimleri harfiyen uygulayanlar mutlaka kazanır. Hiç kazanamadım diyen yine aylık birşeyler kazanır. Tek yapmanız gereken interneti sanal bir ortam olarak değil gerçek bir platform ve internet kullanıcılarını karşınızda kanlı canlı kişiler gibi görmek.

 24. cemil diyor ki:

  teşekkürler bu cevabınızı bekliyordum kısa zamanda bende alacağım herkese tekrar bol kazançlar….

 25. kaan diyor ki:

  böyle cezbedici bir durumu bizimle paylaştıgınız için teşekkürler ancak yinede kendi adıma yazıyorum kafamda soru işaretleri var sonra sakata gelmeyelim açık yazıyim fazla bilgisayardan anlamam internet dolandırıcılığını duyduktan sonra bide başına uluslar arası eklenince insan bi çekinerek bakıyor: şimdiden teşekkürler.

 26. Bir insan diyor ki:

  Madem çok para kazanıyorsunuz ve bildiklerinizi anlatarak insanlara yardımcı olmak istiyorsunuz da neden parayla veriyorsunuz bu kitapları? Bu miktarda paranın sizin için önemi olmaması lazım değil mi? Ayrıca bu kitapların siteleri neden hep aynı tarz oluyor, düzgün bir web site yapamıyor musunuz?
  Cevap bekliyorum.

  • admin diyor ki:

   Merhaba,

   GooMass yazarlarının amacı sadece insanlara yardımcı olmak değildir. Satış ortaklığı işini sabah 8 akşam 8 gibi meslekleri olarak yapmakta ve sadece bu iş üzerinden geçinmektedir.

   Çeşitli videolardan oluşan ve yaklaşık 1000 sayfayı bulan yazılı anlatımlar ile hazırlaması aylar süren bir eğitim setdir. Elbette GooMass yazarlarıda Türkiye’deki herhangi bir konuda yazan tüm yazarlar gibi eserlerini satmak ve diğer kazançlarından ek olarak GooMass satışlarından da gelir elde etmek isteyeceklerdir.

   Bu bir danışmalık, bu bir öğretmenliktir. GooMass eğitim kiti yazarlarıda elbette bilgilerini, bu güne kadar edindikleri tecrübeleri satmak isteyebilirler. Yani ben burda herhangi sorun göremiyorum.

   İnternet üzerinden günlük 200-300 $ kazanç elde etmek size göre çok büyük rakamlar olabilir fakat bu işi mesleği edinmiş biri, yani günde 12-14 saat bu işi yapıp geçimini bununla sağlıyorsa aslında çok büyük bir rakam değildir. İnternetten para kazanmayı bir iş sahası olarak göremediğinizde ve bunu bir hobi şeklinde düşündüğünüz zaman elbette size bu rakamlar çok büyük gelebilir.

   Şunu da mutlaka bilmenizi isterimki sanal alemde veya gerçek dünyada özellikle para kazanma üzerine işe yarayan bir yöntem bulan hiç kimse bunu paylaşmaz. İş adamları bile kazanç stratejilerini söylemez. Bunları öğrenmek istiyorsanız seminerlere katılmanız, eğitim almanız gerekir ve bu seminerler her zaman için ücretlidir. Online para kazanma sektörde diğerlerinden farklı değildir. Örneğin nasıl “Liderlik, yöneticilik, takım kurma, satış, veya bireysel gelişim alanlarında ücretli eğitim ve danışmanlık şirketleri varsa ve bunlara para veriyorsanız. İnternetten para kazanma üzerine danışmanlıkta aynı bu şekilde ücretlidir.

   Bilinmesi gereken en önemli şey internetin sadece Facebook yada Youtube’tan veya bir eğlence aracından ibaret olmadığıdır. İnternet çok büyük bir iş sahası ve ticaret platformudur.

 27. Yasin diyor ki:

  GooMass avrupada tutulan bir sistemi tamamı türkçe videolu ve yazılı bir eğitim seti Türkiye’ye getirmiştir. Bu sistemin geçerliliğini anlamak için ingilizce olarak araştırıp bakın bir çok insanın bu sistem üzerinden kazanç elde ettiğini göreceksiniz. Yani bu bir kolay para kazanma vaadi değil. Gerçekten çalışan kazanır. Hiç kazanamadım diyen bile mutlaka birşeyler kazanır diyorum.

 28. kerim diyor ki:

  katılıyorum. adamlar zaten var olan ve çalışan bir sistemi yurtdışından türkiye ye getirmişler. millete de sunuyorlar.

 29. hakan diyor ki:

  Anladığım kadarıyla ürünleri internette tanıtımını yapıyoruz. Mesele benim 40 bin kişilik facebook sayfam var bu sayfada ürünlerin reklamını yapsam bir günde 40 bin kişi görüyor. Burdan güzel para kazanabilirmiyim? Biraz ingilizce araştırdım. gerçekten çok kazananlar var. cüneyt ve orçun beyden çok daha fazla kazananlar gördüm.

  Hintli bir adam facebookta amazon.com’un ürünlerini tanıtıyor bloğu çok ünlü bu işten zengin olmuş.

  Acaba bu işi bana canlı olarak adam akıllı öğretebilecek biri varmı? Parası ne kadarsa vereceğim ama yeterki bu işin püf noktasının göstersin.

 30. Gercekci diyor ki:

  Affiliate marketingi iki aydir arastiriyorum inanin ptc siteleri bile bu ise yönelmis durumda ve pastanin bütününü hesaplamaya kalktiginizda milyar dolarlara kadar cikiyorsunuz ve eger bir yerde milyar dolarlar varsa bilinki orada o isin mafyasi var ama kirintilari toplayacaklar icinde büyük bir pazar payi var yani buda demek oluyorki pastadan arta kalan kirintilar bile olsa yinede hatiri sayilir bir miktar olacagindan bu ise yönelmek bir yandan mantikli olmakla birlikte diger yandan stratejik olarak dogru yön bulmamizi saglayacak bir kaynaga ihtiyac var ve internette cok kaynak var gecmiste netten dolandirilmis biri olarak korktugumu belirtmek isterim yanlis anlamayin bu kitabi kötülemiyorum ve kitabin fiyatina birsey dedigim yok cünkü hali hazirda görünen harcanmis bir emek var tabiki karsiligi olacak ama kitabi aldiktan sonra hadi bakalim simdi sende bu kitabin reklamini yap ve satisa sun gibi birsey ise gercekten benim icin is degisiyor cünkü ben gercekten satis ortakligi ile para kazanmak istiyorum yani affiliate marketing birinci plan ve bu set ikinci planda ise amenna kusura bakmayin ben gercekciyim lafimi esirgemem.

  • admin diyor ki:

   Merhaba,

   Affiliate marketing setöründe ne kadar büyük paralar döndüğünü anlatmak için gerçekten çırpınıyoruz. Sizin bunu fark etmiş olmanıza sevindim. Biz araştırmalarımızı ingilizce kaynaklarda yapıyoruz. Avrupada insanların bu konuya yaklaşımı Türk kullanıcılara göre gerçekten çok farklı olduğunu söyleyebiliriz. Biz Türkiye’de kullanıcılarımıza “internetten para kazanabilirsiniz”i anlatmaya çalışırken, sizin bu aşamayı atlamış, affiliate marketing sistemini keşfetmiş olmanız doğru yolda ilerlediğinizi gösteriyor.

   Yalnız bunu kendi başınıza yapmaya çalışırsanız bir çok kişinin yaptığı hatayı yaparak bu işten soğursunuz. Genellikle insanlar para harcamak istemiyor ve direk ilgili sitelere üye olarak deneme yanılma yoluyla birşeyler kazanmaya çalışıyor. Fakat yanlış uygulamalardan dolayı başarısız olarak sistemin yanlış ve işe yaramadığını düşünüyor. Yani kendi hatalarını sisteme mal ediyor.

   Örneğin:
   Yeni başlayanlar affiliate ürünleri pazarlarken direk olarak Adwords reklamcılığını kullanıyorlar. Adwords bu konuda çok kaprislidir. Bu acemi kullanıcıları Adwords’ten bir türlü vazgeçiremedik. Adwords fanidir. Birkaç ürün satarsınız, hesabınızda 80-100$ görünce heveslenirsiniz ama bu geçicidir. Adwords 2 gün sonra hesabınızı askıya alır. Sonra “adwords hesabım askıya alındı” diye araştırmaya başlarsınız. Konu ile ilgili olarak daha fazla bilgi için bakınız > AdWords Hesabı veya Reklamları Neden Askıya Alınır/Kapatılır?

   Bu ve bunun gibi yanlışlar yüzünden bazı yerlerde sistemin çalışmadığını yazarsınız. Fakat insanlar bunun sizin hatalarınız yüzünden kaynaklandığını bilmez ve bu yöndeki eğitimleri bir dolandırıcılık olarak nitelendirmeye başlar. Bu Türkiye’nin bu internetten para kazanma alanındaki en büyük sorundur.

   İnternette internetten para kazanmak konusunda birçok yazı yazılıyor. Bazı insanlar internetten para kazanılmasının imkansız, hatta bazıları ise bu işlerin tamamen boş veya palavra olduğunu yazıyor. Bize de zaman zaman internetten para kazanılıp kazanılmayacağını soran sorular geliyor. Bu soruların sorulmasını oldukça haklı buluyoruz. Bu tür soruların nedenini çok iyi biliyoruz; Bu sorular, internette yazılan internetten para kazanma konularındaki bazı yazılara, ya da reklamlara yapılan önyargılı ve bilgisizce yazılmış, herhangi bir dayanağı olmayan yorumlardan kaynaklanıyor. Bir diğer sebebi de insanlarda olumsuz deneyimlerin yaşatılmasına ve internetten para kazanılamayacağının düşünülmesine sebep olan sadece vaatlerde bulunan bazı diğer kaynaklardır. Bu ürünler maalesef oldukça zayıf ve amaçlarını yerine getiremedikleri için doğal olarak insanlarda dolandırılmış hissi yaratmaktadır.

   1. Bazı kitaplar insanlara nasıl para kazandıracağını dahi söylemeden sizlerin o kitapları satın almanızı istediler.

   2. Birçok kişi içi boş olan bu internetten para kazanma kitaplarını aldı ama sebebini dahi anlamadığı durumlardan dolayı başarısız oldu ve bu durumun sonucu dolandırıldıklarını hissettiler.

   3. İnsanlar başarılı olmanın kendileri için mümkün olamayacağını düşündüler ve geri adım atarak belki de vazgeçtiler.

   Yukardaki sebeplere benzeyen birçok durum insanların orda burada yazılan karalamalara “Haklısınız” demelerine neden oldu.
   Bu tür durumların insanların akıllarını karıştırması ve bununla birlikte şüpheye düşerek sorular sormaya başlamasını oldukça doğal buluyoruz.

   Nereden geldiğinizi ve hangi yollardan geçtiğinizi biliyoruz. İnternette dolaşan ve içerdiği bilgiye göre fahiş fiyatlar isteyen internetten para kazanma konusu ile ilgili yazılmış diğer bazı kaynakların farkındayız. İnsanların bu diğer kaynakları satın aldıklarını ve maalesef başarılı olamadıklarını da biliyoruz. Çünkü sizi başarıya götürecek bilgileri içermeyen, fahiş fiyatlarına rağmen zayıf içeriklere sahip olan bu kaynakların zayıflıklarını ortaya çıkarabilecek başka bir ürün yoktu – ta ki GooMass çıkana kadar.

   Kısaca ve basitçe şunu söylemek isterim: GooMass bir aldatmaca değildir. GooMass kiti ile sizlere sunulan bilgiler yazarların uzun soluklu deneyimlerinden oluşan bir ürün olarak çıktı. GooMass’ın her bir kitabı ve hatta her bir bonusu doldu doludur.

   GooMass kiti diğer kaynaklar gibi sizlere bir gecede, kısa bir sürede veya birkaç haftada zengin olacağınızı söylemez. Ancak GooMass Eğitim Kiti sizlerin internetten para kazanmanıza yardım edecek ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ebetteki her işte olduğu gibi internetten para kazanmak için de belli bir çalışma gücüne ve zamana ihtiyaç vardır. Siz de çok iyi bilirsiniz ki, ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok başarılı olursunuz.

   Diğer bir konu ise şu; Web site sahibi olmadan internetten para kazanabilirsiniz. Bunun için de gerekli eğitimleri GooMass Kitinde var. İnsanlara ürünleri tanıtmak için illaki siteye ihtiyacınız yok. Ama biz diyoruz ki küçük bir blog kurarsanız bile daha çok kazanırsınız.

   GooMasss’ı edinmeden veya herhangi bir karar varmadan önce aklınızdaki şüpheleri giderebilmek için sizi GooMass Satış Ortaklığı Programı Ücretsiz Kursu’na katılın. GooMass.com ‘da herhangi bir sayfanın sağ üst köşesindeki açılır menüden kursa kayıt olabilirsiniz. İnanıyorum ki zamanla GooMassîn ne yapmak istediğini anlayacak ve endişeleriniz giderilmiş olacaktır.

   Bu bilgilerin faydalı olmuş olması dileğiyle… İyi günler.

 31. Gercekci diyor ki:

  Acikcasi, bu kadar alakadar olup ve bir o kadar da kapsamli bir cevap vereceginizi beklemiyordum. bilgilerinizin faydali oldugunu söyleyebilirim. Gercekten bu isi yapmak istiyorum cünkü mecburum evde cocuklarimla ilgilenmek zorundayim yaklasik 5 yildir internet kullanicisiyim cok seyler gördüm ve yasadim ben bu güne kadar bu kitaplarin yada setlerin hicbirisini almadim cünkü internetle tanistigim ilk aylarda evlere bebek mama ve esyalari gönderen bir firma tarafindan kücük bir miktar da olsa dolandirildim gerek o siralar almancamin yetersizligi gerekse bu konudaki bilgisizligim yüzünden yillarca kendimi internet ile ilgili her türlü alisverise kapamistim inanin ebay büyük bir potansiyel ve ben yillar sonra daha yeni bu ay ilk defa üye oldum bu korkulari üzerimden atmaya calisirken bu setlere rastladim ve hatta sizi samimi bulup ücretsiz kursunuza kayit oldum ayriyeten bilmenizi istedigim birsey var birkac uyanik daha sizin ücretsiz kursunuza benzer kurslar baslatmislar mail adresi yazdirip bilgiler gönderiyorlar haberiniz olsun.

  bir ara ptc sitelerini merak ediyordum ama baktimki onlarin bile yapisi degismis daha az kazandiriyorlarmis ve affiliate marketinge yönelme politikalari izlemeye baslamislar bende demekki bu iste gelecek var diyerekten arastirmaya basladim, öncelikli hedefim satis ortakligi ancak ileride facebookta bir sayfa acmak istiyorum bir fikrim var kimsenin yapmadigi birsey eger basarirsam binlerce üye olacak ve orada reklamdan para kazanmak istiyorum ama neyi nasil yapacagimi bilmedigim icin bir kaynaga ihtiyacim var tabiki bu is sonraki planlarimdan birisi ve sizde blog kurmaktan bahsetmissiniz yanlis hatirlamiyorsam bir üniversite ögrencisi daha piyasaya cikmamis bir ürünün 4 adet resmini ve bir kac aciklamasini ekledigi bir blogtan zengin olmus diye birsey duymustum ne kadar dogrudur bilmiyorum, birde son olarak bir sorum olacak keyword elite satis ortakligi icin ne kadar gerekli yada ona benzer uygulamalarla calisan sistemler varmidir gerek baska bir program gerekse baska yollardan hit sitelere ve kampanya sitelerine ulasilabilinirmi veya google sirf belirli bir kitle kazansin diye bizi baska yerlere yönlendirip onlari hit gibi gösterebilirmi diye icimde bircok süphe var sizi bunaltmak istemem ama kili kirk yaran bir yapim oldugu icin herseyi en ince ayrintisina kadar arastirmadan kabul edemiyorum yinede ilgilenip uzunca bir cevap yazdiginiz icin tesekkür ediyorum. Daha uzun bir süre sizi rahatsiz edebilirim umarim beni ve hakli merakimi hos görürsünüz eeee birde gurbetci sifatindayiz bilirsiniz eskiden almanci derlerdi ceketini assa ev satin alir derlerdi ama inanmayin o eskidenmis biz geldik bes parasiziz halada sürünüyoruz yasantimizi görseniz icler acisi neyse umarim yakin zamanda basarili olurum buna gercekten inaniyorum ergec internetten seri maas bordrosu gibi dökümanlar bekliyor ve emeklerinizden dolayida tekrar tesekkür ediyor saygilarimi sunuyorum…

 32. admin diyor ki:

  Soru sormasını bilen, mantıklı sorular soranlara her zaman cevap veriyoruz. Amaç herkesin faydalanması.

  Keyword elite programını satın almanıza gerek yok. Boşuna para vermeyin. Bu programın yaptığı iş büyük gerçekten fakat yeni başlayanlar için çok gerekli değil. (aslında profesyoneller için hiç gerekli değil)

  İki dil bilmeniz blogculukta size daha büyük bir kitleye satış yapma imkanı sunar. Yani yazılarınızı hem türkçe hemde almanca yazarsınız. Böyle blog kur falan dediğimizde insanlar gözünde çok büyütüyor. Bir blog açmak bir kaç dakika sürüyor.

  Şuna fazla zamanın yok. Sizi birkaç cümle ile olayı özetliyorum.

  Affiliate marketing işini doğru kişilerden düzgün bir şekilde öğrenirseniz bu işte çok büyük para kazanabilirsiniz. Bu iş gerçektir.
  r10.net’e baktığımda günde 100.00 hiti olan siteler görüyorum ama sahipleri ayda 50 TL ile banner reklam alıyorlar. Halbuki bizim günlük 100 kişinin ziyaret ettiği fakat günde 50 TL kazandığımız sitelerimiz var.

  Piyasada Afiliate Marketing sistemini anlatan bir çok kaynak var. Sistem aynı olabilir ama herkesin yöntemi farklıdır. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Belki inanması güç olabilir ama yukarıdaki gördüğünüz 45 milyarlık xticaret kazancı gerçektir. İnsanları inandırmak için başka yapacak bir şey yok.

 33. eymen diyor ki:

  kesinlikle öneriyorum alacak kişiler tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla alabilirler

 34. ahmet öztürk diyor ki:

  kardeşim gerçekten alıp kullanan içeriğinden bahsetsin, herkes aynı şeyleri yazıyor. bahsedin bakalım içeriğinden, bizimde mantığımıza yatsın, bize alalım bu seti..

  • admin diyor ki:

   Ahmet sana cevap yazdım ama çok uzun ve açıklayıcı birşeyler yazınca sayfanın en üst bölümüne ekledim. Bu sayede aklında seninki gibi sorusu olanlar faydalanabilir.

GooMass Profesyonel Satış Ortaklığı Eğitimi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti