GooMass Kiti Üyelerine Müjde !


GooMass Kiti ile satış ortaklığına adım atmak isteyen veya daha önce eğitim kitini satın almış üyelere müjde !

GooMass yazarlarından alınan bilgilere göre eğitim kitinin çıkmasının hemen ardından bu sektörde pek çok satış ortaklığı girişimcisinin bazı sorunlarını çözebilecek kapasitede yepyeni bir güncelleme gelecek. Hiçbir şekilde site kurmadan satış ortaklığından para kazanmanın yolunun sadece Adwords olmadığını vurgulamak isteyen GooMass yazarları, satış ortaklarının sorunlarını gözlemleyerek, satış ortaklığı platformuna yeni çözümler, yeni soluklar, yeni heyecanlar getirmeye devam ediyor.

İşte yeni eğitimin adı;

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

GooMass kiti yazarları, satış ortaklığı ve sosyal medya pazarlamayı birleştirerek yine ilklere imza atacak ve Sosyal Medya Pazarlama eğitimini internetten para kazanma kitinin içine ilave edecek. Eski üyeler ürün eklendikten sonra GooMass yazılımına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda yazılım otomatik olarak güncelleme yapacak ve yeniden başlattığınızda sosyal medya pazarlama eğitimi içine eklenmiş olacak.  Sosyal medya paralama eğitimi de diğerleri  gibi video ve yazılı bir eğitim olacak.

Bu eğitim size ne kazandıracak?

Sosyal medya pazarlaması eğitimi sayesinde, satış ortağı olduğunuz ürünlerini, başkalarına sattırarak komisyonu siz alacaksınız. Yani sadece stratejiler üreterek satış ortağı olduğunuz ürünleri başkalarına sattırmanın yolunu öğreneceksiniz.

 

Çok ilginç değilmi. Ürün size ait değil, siz satmıyorsunuz, başkasının ürününü bir başkasına sattırıyorsunuz fakat komisyonu siz alıyorsunuz.

 

Aslında ilginç değil.

Biraz DropShipping sistemine benziyor ama o da değil. Bu normal hayatımızda dahi zeki tüccarların kullandığı bir stratejidir. Bekleyin çok yakında GooMass üyelerine sunulacaktır.

Hepsi bu kadar zannediyorsanız yanılıyorsunuz. GooMass Kiti’nin piyasaya sürülmesi ile birlikte, bu sektörde eski girişimcilerin de yeni duyacağı internetten para kazanma stratejileri eklenecek, yeni gelişmeleri ve tüyoları buradan yazmaya devam edeceğiz. Bizi takip edin.

 

Aşağıdaki yorum bölümünden görüşlerinizi bizimle paylaşın. Ne düşündüğünüz bizim için önemlidir.

GooMass Kiti Üyelerine Müjde ! ile Benzer Yazılar:

11 Ocak 2011 Saat : 3:38

GooMass Kiti Üyelerine Müjde ! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti