GooMass’tan “Plimus” Eğitimi Geliyor…


GooMass eğitim kiti piyasaya çıkmasıyla birlikte ardı ardına yeni eğitimlerini duyuruyor. Bir önceki yazımızda Sosyal Medya Pazarlamasından bahsetmiştik. Fakat Goomass yazarları boş durmuyor, dünyada popüler olan ortaklık sistemlerini Türkiye’ye gitiriyor.

Satış ortaklığı sistemi ile para kazanmak için pek çok alternatif platformların bulunduğunu belirten yazarlar, Türkiye’de pek duyulmayan fakat dünyada son derece popüler bir ortaklık platformunu  olan Plimus eğitimi de GooMass internetten para kazanma  kitinin içerisine ekleyecek. Plimus nedir,Plimus ile nasıl para kazanılır, hem dijital hem fiziksel ürünlere ortak olarak hangi platformlarda satışlar yapabileceğinizi anlatan muhteşem bir kaynak geliyor.

Asıl güzel haberi duymadınız. Plimus eğitimi tüm üyelere ücretsiz olarak verilecek. Eski üyelerin bu ürünü ücretsiz olarak alması için hiçbir şey yapmasına gerek olmayacak. Plimus eğitimi eklendikten sonra GooMass yazılımına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda yazılım otomatik olarak güncelleme yapacak ve yeniden başlattığınızda Plimus eğitimi içine eklenmiş olacak.  Plimus eğitimi de diğerleri  gibi video ve yazılı bir eğitim olacak. Plimus eğitimi sayesinde bu site üzerinden hem fiziksel ürünleri hemde dijital ürünleri satarak para kazanabileceksiniz.

Bir sonraki konuda tüm zamanların en iyi fiziksel ürünler satış ortaklığı Amazon Associates, yani dünyanın en büyük ve en çok güvenilen alışveriş sitesi Amazon.com‘un ortaklık sisteminden bahsedeceğiz. Amazon Associates’i Türkiye’de ki internet girişimcilerine ilk kez duyuracak olan GooMass online para kazanma kiti, bu konuda sizlere neler vaat ediyor bundan bahsedeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Daha detaylı bilgi için buraya bakın.

GooMass’tan “Plimus” Eğitimi Geliyor… ile Benzer Yazılar:

16 Ocak 2011 Saat : 4:10

“GooMass’tan “Plimus” Eğitimi Geliyor…” için 4 Yorum

 1. problog diyor ki:

  Plimus nedir? O da clickbank gibi mi? Bir kaynaktan okuduğum kadarı ile plimus.com’da fiziksel ürünlerde satılıyormuş. Ben fiziksel ürünlere ortak olmak istiyorum bu konuda tavsiyeniz varmı?

  • admin diyor ki:

   Fiziksel ürünler satış ortaklığı için biz amazon associates yani amazon.com satış ortaklığı programını öneriyoruz. Amazon’un ortaklık programına katılmak için inglizce bilmek şart değil. İşini bilen her türlü kazanır.

   GooMass kiti’nin eğitimine bakın. Goomass’ta Amazon satış ortaklığı videolu dersler var. Ayrıca Plimus.com da da fiziksel ürünler satış ortaklığı var. Plimus ile ilgili olarak eğitiminin kite ekleneceği söylenmiştir.

 2. nurettin diyor ki:

  merhaba
  plimus ne kadar kesinti yapıyor ? satış ortaklarının payına düşen paradan sonra en son ürün sahibinin cebine giren parayı bir örnekle açıklarsanız sevinirim.
  yazılarınız için teşekkürler..

 3. Abid diyor ki:

  merheba
  plimus ne zaman goomas kitine eklenecek inşallah

GooMass’tan “Plimus” Eğitimi Geliyor… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti