Xticaret.com GooMass’ın Kazançlarını DOĞRULADI.


Bugüne kadar satış ortaklığı (Affiliate Marketing) üzerine yayınlanmış tüm ürünlerin kazandığını iddia ettiği gelirlerin hiç bir zaman kanıtlanamaması sebebiyle bu gelirlere her daim şüphe ile yaklaşıldı.

Fakat yakın zamanda piyasaya çıkacak olan GooMass Eğitim Kitinin kazançlarının kurumsal bir site tarafından doğrulanmasıyla bu ve benzeri şüpheler yerini Güvene ve Olumlu deneyime bırakacakmış gibi görünüyor.

Türkiye’deki satış ortaklığı sektöründeki girişimciler tarafından üzerine çok konuşulan GooMass’ın xticaret kazançları, sonunda Xticaret.com tarafından onaylandı. Bu sektörde yayın yapan Türkiye’nin önde gelen sitelerinden nettenparakazanalim.com sitesinin sahibi olan Tamer Şahin‘in xticaret.com’a başvurusu üzerine kendisine gelen yanıtları kullanıcıları ile paylaştı.

GooMass internetten para kazanma kitinin yayınlamış olduğu kazanç ekranının doğruluğunu bizzat Xticaret.com’a sorarak onaylamak isteyen Tamer Şahine Xticaret sitesinden bir doğrulama maili geldi.

GooMass Gerçek mi?

Mail ekranında da görüldüğü gibi Tamer Şahin xticaret yetkililerine GooMass’ta yayınlanan kazanç ekranlarının doğru olup olmadığını sorarak kendisine bilgi verilmesini talep ediyor. Bu talep üzerine xticaret.com yetkilileri “Ürün sitesinden beriltilmiş olan kazanç sistemimizde yer alan kazanç bilgileri ile birebir uyuşmaktadır.” diye yanıtlamıştır.

Bu kazançların kurumsal olarak xticaret tarafından onaylanması, GooMass eğitim kiti‘nin satış ortaklığı sisteminin başarısını ve gerçekliğini kanıtlayarak kaliteyi bir üst segmente yükseltmiş olduğunu düşünüyoruz.

Yukarıda bahsedilen GooMass’ın Xticaret satış ekranını görmek için buraya bakın.

GooMass Eğitim Kiti Madalyonun Öteki Yüzü

Xticaret.com GooMass’ın Kazançlarını DOĞRULADI. ile Benzer Yazılar:

16 Ocak 2011 Saat : 6:33

“Xticaret.com GooMass’ın Kazançlarını DOĞRULADI.” için 8 Yorum

 1. cengiz diyor ki:

  eğitim seti daha çıkmamış tantanaya bak.

 2. linet diyor ki:

  bu kazançların doğruluğundan emin olabilirsiniz. Ev arkadaşım bu kişileri yakından tanıyor. Hatta bunlar sadece xticaretten değil başka yerlerden de kazanıyorlar ama onları yazmamışlar siteye. sırf amazon ürünlerinin pazarlandığı yabancı siteleri var. Çok sistemli çalıştıklarını biliyorum.

 3. ece olcay diyor ki:

  iyi de benim anlamadığım şey henüz xticarette ürün yayına çıkmadıysa xticaret kazanç raporu nasıl oluşmuş oluyor ki? bişeyleri mi gözden kaçırdım acaba?

  • tarık diyor ki:

   Xticaretteki ortaklığa sunulmuş olan ürünleri pazarlayarak bu geliri elde ettiler. Yani bu gelir kendi ürünlerinin satışından kazanılan para değildir. Fakat Goomass kiti kendiside de çok satılacak gibi görünüyor.

 4. none diyor ki:

  Gerçekten çok faydalı bilgiler, çok güzel bir makale olmuş, paylaşım için teşekkürler emeklerinize sağlık.

 5. blogcu diyor ki:

  ece hanım oradaki kazançlar goomass satışlarından gelen kazançlar değil. Zaten ürün daha satışa sunulmamış bile. Orada gösterilen kazançlar goomass yazarlarının xticaret sitesindeki ürünlere satış ortaklığı yaparak elde ettiği gelir.

 6. serkan diyor ki:

  bende almayi dusunuyorum ama madem bu adamlar o kadar kazanabilmis neden set yapip satiyorlar.

Xticaret.com GooMass’ın Kazançlarını DOĞRULADI. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti