GooMass Eğitim Kiti Ücretsiz Kurslar Başladı.


 

Türkiye’de ÜCRETSİZ olarak verilen en KALİTELİ ve en DOĞRU internette online kazanç kursu başladı. Şimdi KAYIT OLUN, ve 10 DAKİKA sonra eğitim başlasın. 14 Günde GooMass’ın ne olduğunu öğrenin.

 

Son zamanlarda Türkiye’de internetten para kazanma üzerine piyasaya sürdüğü eğitim kiti ile adını duyuran GooMass, yine herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Artık GooMass eğitim kiti ücretsiz online kazanç dersleri de veriyor.

Yurt dışında üniversitelere ders olarak verilmeye başlamış fakat Türkiye’de daha yeni duyulan Satış ortaklığı sistemini ücretsiz kurslarla tanıtmaya çalışan GooMass, tamamı TÜRKÇE ve VİDEOLU olarak anlattıkları “Satış Ortaklığı ile İnternette Kazanç”  GOOMASS ÜCRETSİZ KURSU ‘na katılarak konu hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

GooMass ücretsiz kurslarından bir örnek olarak aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz. Yarım saatlik bir eğitim videosu ve bu ücretsiz kurslardan sadece 1 dersin içeriğinde bulunuyor. Daha bunun gibi pek çok ders bulunmakta. Netten para kazanmayla ilgilenen tüm girişimcilerin bu ücretsiz kurslara katılmasını tavsiye ediyoruz. Zaten konuya oldukça yabancı olan Türkiye’de bu konu hakkında elle tutulur bir kaynak yok iken böylesine kaliteli dersleri ücretsiz olarak verdikleri için GooMass yazarlarına teşekkür ederiz.

GooMass’ın ücretsiz kursunda 6. ders olarak verilen, satış ortaklığı üzerine kurulmuş bir websitesini SEO uygulaması ile nasıl Google’da nasıl ilk sıralara çıkarılacağı ve arama motorları aracılığıyla satış ortaklığına dahil olan ürünlerin nasıl pazarlanacağına dair bir eğitim olan aşağıdaki SEO ve SEM videosunu izleyin.

Get Adobe Flash player

Çeşitli videolu görsel eğitimleri ve derslerin zengin içeriğiyle GooMass Eğitim Kitinin Türkiye’de İLK ve TEK olduğunu vurgulayan Orçun Oruç Aykaç ve Cüneyt Seçkin Aykaç, konuya ilgi duyan internet girişimcileri artık asıl eğitim kitini satın alamadan önce ücretsiz kurslara katılarak sistemin ne olduğu hakkında önbilgi edinebileceklerini belirtti. Türkiye’ye uyarladıkları bu kazanç sistemi hakkında önyargılı davranılmasını istemeyen GooMass yazarları, insanların bu sistemin nasıl işlediğini GooMass eğitim kitini satın almadan da bilmeleri gerektiğini kaydetti.

Kursun tamamı 14 gün sürecek ve bütün dersler E-Posta adresinize gönderilecek. Yani hiç evinizden çıkmadan pc başında internetten para kazanma eğitimi alacaksınız. Bu tarz eğitimlerin çok pahalı seminerler şeklinde verildiğini hatırlatarak, bunun önemli fırsat olarak gördüğümüzü belirtmek isteriz.

Yorumlarınız bizim için gerçekten önemlidir. GooMass hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmak,  bilmek istediklerinizi, aklınıza takılan soruları sormak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

GooMass Eğitim Kiti Ücretsiz Kurslar Başladı. ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2011 Saat : 12:28

“GooMass Eğitim Kiti Ücretsiz Kurslar Başladı.” için 2 Yorum

  1. semih diyor ki:

    videoda anlatılanların çoğunu ilk defa duyuyorum. çok faydalı oldu benim için. baya özenle hazırlamış orçun bey. kursa katldım. ilk ders geldi hemen. bakalım bekliyorum diğerlerini :)

  2. cemre diyor ki:

    Merhaba kurslara kaydoldum 4 derse kadar geldim fakat 5 dersin buğün gelmesi gerekirken gelmedi. birde bu sistemde paramızı nasıl alıyoruz nereye yatırıyorlar. bu o konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

GooMass Eğitim Kiti Ücretsiz Kurslar Başladı. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti