XNetwork Nedir? XNetwork ile Nasıl Para Kazanılır?


XTicaret > X-Network 7 Katman Kazanç Ağı

Xticaret bir ilk’e imza atarak Affiliate Marketing ve Network marketing sistemini birleştirdi. XNetwork adı verilen bu yeni sistem ile satış ortakları hem alt üyeler oluşturarak kazanacak hem de alt üyelerinin Network ağından komisyon kazancı sağlayacaktır. 2011 Temmuz ayı sonunda hayata geçirilmesi beklenen XNetwork Türkiyede Network marketing sistemine yepyeni bir boyut kazandırıyor.  Xnetwork sisteminin işleyişi mantığını, ve tanıtım videosunu görmek için aşağıdaki sayfaya bakın.

XNetwork Marketing Etkili Kullanımı ve Kazanç Stratejileri

XNetwork Nedir?

X-Network’ün en önemli özelliği satış ortaklığına entegre bir şekilde çalışmasıdır. Bu durum XNetwork’ü diğer Network ağlarından ayıran ve öne çıkaran önemli bir yapıdır. Bu sistemde çok yönlü ve katlanarak artan bir kazanç şekli hedeflenmiştir. 

Xnetwork ağında hem alt üyelerinizden hem de üyesi olduğunuz üstünüzdeki ekibin çalışmalarından kazanç sağlarsınız. Yani siz kendi altınıza üye oluşturamasanız bile sizi ekibine dahil eden üst üyelerin kazançlarınada ortak olursunuz. Hem sizin oluşturduğunuz alt üyeleriniz hem de dahil olduğunuz üst ekibin çalışmalarından kazanç sağlayacaksınız. Gerçekten mükemmel bir sistem. Çünkü bu sistemde network marketing’de en acemi olanlar bile profesyonel üst ekibinin oluşturduğu üyeler sayesinde kazanç sağlayacak. Ekibinizle birlikte üyeleriniz çoğaldıkça kazançlarınız artacak ve beden gücüyle asla kazanamayacağınız bir gelire sahip olacaksınız. Türkiye’de ilk defa uygulanan bir sistem.

XNetwork 7 alt katmana yayılan bir kazanç sistemidir. Alt üyelerinizdeki 7 kişiden ve bu 7 kişinin alt üyelerinden kazanç elde edersiniz. Bu ağ gittikçe büyür ve kazancınız belirli bir süre sonra sabitlenir. XNetwork diğer network marketing sistemlerine rakip değildir. Tam aksine diğer networker’larında faydalanabileceği bir platformdur. En fazla 1-3 aylık bir sürede 1500 TL’den fazla sabit gelire ulaşabilirsiniz. XNetwork ağındaki ürünler çok çaba sarfetmeden satabileceğiniz ürünlerdir. Çünkü ürünler genellikle internetten pazarlanan ürünlerdir. Evinizde sadece bir bilgisayar ve internet ile bu ürünleri pazarlayabilirsiniz. Bunları nasıl yapacağınız çeşitli videolu eğitimler ile size gösteriliyor.

Türkiyenin veya dünyanın neresinde olursanız olun, internet vasıtasıyla XNetwork ağına katılabilir, ağdaki ürünleri çeşitli internet platformlarında tanıtabilir, hem alt üyeler oluşturarak bu üyelerin satışlarından hem de kendi satışlarınızdan %70 komisyon kazanabilirsiniz. Alt üyeleriniz ve onların alt üyeleride aynı şekilde kolay satış yapacağı için kazancınız katlanarak artacaktır. XNetwork %70 komisyon oranıyla Türkiyedeki en kazançlı network ağı olmayı hedeflemiştir.

Üyelik ücreti (150tl/3 Ay) olarak belirlenmiştir. Öğrenciler yada ev hanımları, herkese hitap edebilecek bir miktar. 2. Seviyede 3 aylık 6000 TL kazanmak mümkün. Yani 150 TL ödeyip 6000 TL kazanabiliyorsunuz. Alt üyelerinizi motivasyonu ve eğitimi için çeşitli meteryaller sağlanıyor. Sosyal medya pazarlama eğitimleri ve online seminerler, Webinar’lar gibi pek çok araç ile üyeler destekleniyor. Ayrıca Xnetwork içerisinde üyelerle haberleşme sistemi mevcut.

XNetwork Kullanımı ve Kazanç Oranları Nasıl?

1-2 ay içinde 1600 TL düzenli gelire ulaşmak mümkün. Bu miktar daha ilk birkaç günde veya 15 gün içerisinde de başlayabilir. %70’lik bir oranla ilk ayınızda 1000 TL’lik bir kazanca erişebilirsiniz. Sadece 150 TL’lik bir maliyetle bu kazançları sürekli olarak görmek mümkün. Hatta birden fazla üyelik hesabı açarak bu üyelikleri kendi alt üyeniz yapıp kendi XNetwork ağınızı çok daha hızlı bir şekilde genişletebilirsiniz. XNetwork ağında hedef; asgari ücretle geçinen orta gelirli vatandaşları en azından 1500 tl ile 7500 tl arası düzenli bir kazanç elde edebilmesini sağlamak, minimum yatırımla yüksek kazançlı bir ortaklık ağı kurmaktır.

Temmuz ayının 2. yarısı ile birlikte XNetwork açııyor. Yeni gelişmeleri bu sayfadan yazmaya devam edeceğiz. Bizi mutlaka takip ediniz. Sorularınız için yorum bölümünü kullanınız.

XNetwork Nedir? XNetwork ile Nasıl Para Kazanılır? ile Benzer Yazılar:

11 Temmuz 2011 Saat : 12:19

“XNetwork Nedir? XNetwork ile Nasıl Para Kazanılır?” için 2 Yorum

  1. BilgisayarKurdu diyor ki:

    Merakla gelişme haberlerini bekliyoruz. Her şey güzel olacak

  2. mustafa diyor ki:

    Arkadaş lar hangi ürün nerede gider bunu bilmek şart örnek vereyim saç ense makinesi erkek kuför bayan kuförde gider tutup pazarda satamazsınız alan olur ama az satarsınız tabiiki makineden anlamanız şart ben satıyorum tabiiki anlayasıya vakit geçiyor kendi ürünüm var çamaşır makinesi bulaşıkmakinesinde kullanılıyor lekeleri çıkartıyor kireçi çözüyor bulaşık makinesinde yagları çözüyor bunu heryerde satarsınız toptan satacanız yerler pansiyonlar oteller yurtlar önce dene mek amacıyla vereceksin kullandımı o sizi arar önce kendiniz deneyeceksiniz göreceksiniz inanacaksınız sonra satacaksınız fecoobok adresim [ferit-111-222@hotmail.com]cep 0543 481 0599 araba emp3 çakmaklıga takilın saç makinesi burun kılı makinesi piyasa fiyatı aşasına veririm arzu edene küçük ürünlerle büyük işler yapabilirsiniz

XNetwork Nedir? XNetwork ile Nasıl Para Kazanılır? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti