ProjeX ve XNetwork Nedir?


Ücretsiz Ön kayıt  ve videolar için Tıklayın

Güncelleme : ProjeX Seminer Videoları Editlendi.

Güncelleme: 7x.com.tr (Proje-X) Yeni başlayacaklar için GooMass sponsorluğunda %20 indirim kampanyası. Detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Geçtiğimiz günlerde Proje X‘nin bir parçası olan Xnetwork tanıtım semineri yapıldı. Bu seminerin resmi sitede yayınlanacağını biliyordum fakat tek bir video halinde sunulacağını tahmin ettiğim için semineri kaydederek önemli bölümlerini parçalara ayırıp konu başlıklarını belirterek daha anlaşılır bir hale getirdim. Yani merak ettiğiniz konuyu ayrı ayrı videolar halinde izleyerek sistemi daha hızlı kavrayabilirsiniz.

İnternet ve site kurma hakkında

teknik bilgiye sahip olmasanız da,

artık  size para kazandıracak

bir web siteniz olacak.

ProjeX Nedir?

 

İçerisinde çeşitli ürünlerin tanıtıldığı anahtar teslimi internet sitelerine Xdükkan deniyor.  “Proje X” sistemine katılan bütün üyeler aslında bir Xdükkan kiralamış oluyorlar. Xdükkan sahipleri sitelerine sürekli eklenen makaleler ile Google üzerinden sitesine ziyaretçi çekiyor. (özgün makaleler) Kısacası internet ve site kurma hakkında teknik bilgiye sahip olmayanlar için muhteşem bir fırsat. Size herşeyiyle hazır bir site verilecek ve bu sitenin hosting, bandwith veya domain (alan adı) gibi tüm masraflarını Proje X karşılıyor.

ProjeX Konu Başlıkları;

Proje-X > XNetwork Nedir?
XDükkan / XAkademi Nedir?
XNetwork’te Başarılı Ekipte Olmak
XNetwork’ten Ücretsiz, Hazır Website
XNetwork’te Kazanç Sistemi
Paramızı Nasıl Çekeceğiz?
XNetwork’ün Avantajları

Xdükkanlar, bir web sitesi için gereken bütün ana şartlara sahiptir. Bu sebeple anahtar teslimi internet siteleri olarak adlandırılıyor. Ayıca Xdükkanlarda satışa odaklı ilave yapılar ve araçlar da bulunuyor. Böyle bir web siteyi oluşturmak gerçekten belli bir tecrübe ve teknik bilgi gerektiryor. ProjeX tüm altyapıyı hazırlayarak xdükkanları bize sunuyor. Bunun yanında sitedeki güncellemeleri sürekli takip ederek yeni makaleler ekliyorlar. ProjeX ve Xnetwork üyeleri aşağıdaki avantajların tümüne sahiptir.

 • Hazır ve satış odaklı domain (site adı. örn. www.7x.com.tr)
 • Hazır hosting ( site barındırma,site yayınlama hizmeti)
 • Hazır ve birbirinden farklı site tasarımları (temalar)
 • Otomatik ürün ekleme.
  Xdükkan sahiplerinin satış ortaklığını yapmak istedikleri ürünler, Xdükkanılarında tanıtım yazılarıyla birlikte otomatik olarak görebilmelerini sağlayan bir muhteşem bir hizmet. Xdükkan sahipleri sadece katagoriyi belirliyor. Örneğin katagori yazılım ürünleri olarak seçildiğinde bu başlık altındaki ilgili ürünler Xdükkana eklenecektir.)
 • Otomatik makaleler
  Xdükkanınıza bir ürün eklediğinizde bu ürünle ilgli sadece bir tanıtım yazısı eklenmiyor. Ürün tanıtım yazıları sürekli güncelleniyor ve yenileri ilave ediliyor. Dinamik ve satışa odaklı site metinleri oluşturuluyor.
 • Videolu tanıtımlar (Satışa odaklı videolar) Sadece makaleler değil elbette sitenizde bir çok video olacak.
 • Otomatik SEO  Hizmeti
  SEO terimi belki size çok yabancı gelebilir. Fakat para kazanabilmeniz için çok önemli bir ayrıntıdır. SEO’yu doğal trafik oluşturma otomasyonu olarak açıklayabiliriz. Xdükkanınıza Google üzerinden ziyaretçi oluşmasını sağlar. Bu durum satışlara yansır. Ziyaretçiniz trafiğiniz ne kadar çok olursa satışlar bu oranda artar. Bir internet sitesinde bulunması gereken çok önemli bir hizmettir. Örneğin ortalama günlük 100-200 ziyaretçi sayısına ulaşan bir xdükkan sahibi ortlama günlük 30-40 TL para kazanır.
 • Xacademy eğitimleri (XDÜKKAN’larınıza ücretsiz ziyaretçi sağlama , Facebook ve Twitter gibi sosyal ağları etkili bir şekilde kullanma, satış ortaklığı ve network pazarlamaya yönelik bazı videolu eğitimler.)
 • Ücretsiz reklam yazılım ve araçları (Videolu bannerlar,otomatik ilan yazılımları)
 • Toplu e-mail gönderme programları
 • Sistemin gelişimi paralelinde gerekli olacak tüm yardımcı yazılımlar ve uygulamaya yönelik eğitimler

 

Daha önce satış ortaklığı yapmamış arkadaşlar için Proje X biraz karışık görünebilir. Bu nedenle bu arkadaşların ilk önce “XNetwork ile Satış Ortaklığı” ve “XDükkan Nedir?” videolarına göz atmalarını tavsiye ediyorum.

Başlamadan önce bilmenizi istediğim bir kaç şey var. Xproje’yi daha önce duymamış, XNetwork sistemi vesilesiyle yeni tanışan arkadaşlar şirketin yeni kurulduğunu düşünebilir fakat Xticaret 2009 yılında kurulmuştur. Satış ortaklığı altyapısını Türkiye’ye ilk getiren şirket ünvanına sahip. Zaman zaman bazı eksiklerden bahsetsekte bu konuda şuana kadar oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. 2 yılda 13 bin xortak sayısına ulaşması ürün sahiplerinin de ilgisini çekmeye başladı. GooMass.com olarak biz de dahil olmak üzere pek çok kişi bu platform üzerinden büyük kazançlar sağladı. Biz 2009 yılından bu yana bu şirket ile çalışıyoruz ve özellikle ödemeler konusunda bizden tam not almayı başardı. 2 yıldır 1 gün dahi ödeme aksatılmadı.  Şimdi bu muhteşem kazanç sistemi network marketing ile birleştirilerek daha önce dünyada hiç kimsenin yapmadığı bir şey yapıldı.

“Proje x”e katılmak 150 TL olarak ücretlidir fakat bu para size 6.300 TL kazandırır. Tek seferlik değil ömür boyu her 3 ayda bir 6300 TL alacaksınız. Videoları izleyerek başlayın, mantığı anlayacaksınız.

Proje X > XNetwork Seminer Videolarını İzleyin

(Player’da sağdaki bölümü açarak tüm videoları izleyebilir,share butonu ile paylaşabilirsiniz)

X-Dükkan Kiraları ile Kazanmak

Get the Flash Player to see this player.

Xnetwork Resmi site

Tıkladığınızda Yeni Sayfada Açılır!

Daha önceki makalemizde başarılı bir ekipte 6.300 TLsabit gelire ulaşmaktan bahsetmiştik. Fakat Proje X’in sadece XNetwork ayağını tanıtmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

XNetwork’ün pazarlama koordinatörü Esra Hanım ile yaptığımız uzun sohbette, ProjeX Türkiye’ye tanıtırken çok önemli olan bazı özelliklerinden yeterince bahsedilmediğini dile getirdim. Biz daha önce genellikle network marketing ile kazanç elde etme tarafından bahsetmiştik.

Şimdi ProjeX diğer önemli özelliklerinden bahsederek bu makaleyi güncellemek istiyorum.

Bu platformun satış ortaklığı (xdükkan) sistemi ile bütünleşmiş bir şekilde çalıştığını unutmamak lazım. XNetwork ağında kazanç sadece alt üyeler ile sınırlı değildir. ProjeX üyesi olduktan sonra internetten para kazanmanın esas yolunun satış ortaklığı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Aslında ProjeX’in asıl amacı başarılı satış ortakları yetiştirmektir. X-Akademi eğitim videoları ile çeşitli eğitimler verilerek yeni başlayanların satış ortaklığını hızlıca öğrenmesi hedeflenmiştir.

Bu yazıyı okuyan bazı kişiler henüz satış ortaklığı konusunda detaylı bilgi sahibi olmayabilir. Fakat bizi tanıyanlar satış ortaklığı ile internetten çok büyük kazançlar elde ettiğimizi bilir. GooMass’ta videolar ve banka dekontlarıyla bunu kanıtladığımızı düşünüyorum. Satış ortaklığı nedir konusuna burada girmek istemiyorum çünkü hem burada kısaca bahsedilemeyecek kadar önemli hem de çok geniş bir konu. Detaylı bilgi için buradaki yazdığım konuya bir göz atın.

ProjeX > XNetwork Ağını Öne Çıkaran Özellikler Nelerdir?

X-Akademi  /   X-Dükkân

İnternetten para kazanmaya yeni başlayacaklar için XNetwork platformu sanırım iyi bir başlangıç olacaktır. Çünkü yeni internet girişimcilerinin en çok sıkıntı yaşadığı durum bir web sitesi kurmak ve bu sitenin içeriğini oluşturmaktır. XNetwork bu durumuma çok iyi bir çözüm getirdi. Üyelerine tüm ayarları yapılmış, hazır kurulu ve içeriği oluşturulmuş web sitesi veriyor.  Bu sitelere X-Dükkân deniyor.

XDükkân Nedir?

XDükkan, içerisinde ürün tanıtımlarının olduğu e-ticaret bloğudur. Eğer bir X-Network üyesiyseniz sizin de kendinize ait bir e-ticaret bloğunuz var demektir. Siz sadece ürünleri seçiyorsunuz ve ürünle ilgili tanıtım makaleleri otomatik olarak ekleniyor. Hem de SEO ayarları yapılmış bir şekilde geliyor.  XDükkan’ınızda tanıtım makaleleri çoğaldıkça Google arama sorgularında siteniz çıkmaya başlıyor ve artık sitenize ziyaretçiler geliyor. Ne kadar çok ziyaretçi o kadar çok satış demektir.
 
SEO işlerinden biraz anlayan kişilerin ilk soracağı şey “Tanıtım makaleleri kopya içerik olmayacak mı?” şeklinde olabilir. Siz sormadan ben söyleyeyim. Size verilen sitedeki içeriklerin hepsi özgün içerik olacaktır. Bu makaleler genellikle ürün sahipleri tarafından yazılıyor fakat xnetwork bu makaleleri spin yöntemiyle özgünleştirerek XDükkanlara dağıtıyor. İçerik özgünleştirme tekniğini GooMass kullanıcıları çok iyi bilir. GooMass’ın videolar bölümünde bunu detaylıca anlattım. Kısacası her XDükkan’da kendine ait özgün makaleler yer alıyor. Bu da tabi ki Google gibi arama motorlarında ücretsiz reklam anlamına geliyor.

XAkademi Nedir?

Xakademi sadece xnetwork üyelerinin yararlanabildiği bir okuldur. Size verilen X-dükkanları etkili bir şekilde kullanmayı ve para kazanmayı öğretir. Xakademi de verilen eğitimlerin hepsi videolu görsel eğitimlerdir ve satış ortaklığı, blog yazarlığı, SEO,sosyal medya gibi alanlarda uzman olan kişiler tarafından hazırlanıyor. Özellikle yeni başlayanların neden Xnetwork ile başlaması gerektiğini X-akademiyi görünce çok iyi anlayacaksınız.

XAkademi başlangıçta sizlere Xdükkanları nasıl kullanacağınız gösterecek ve ardından bu sitelerinizi Facebook, Youtube gibi sosyal medya platformlarıyla birleştirerek kazançlarınızı arttırmayı öğretecek. Zaten ilk kazançlarınızı gördüğünüzde nasıl daha fazla kazanabilirim, neler yapabilirim diye bir arayış içersine gireceksiniz. Bu noktada GooMass gibi profesyonelce hazırlanmış eğitim yazılımlarına devreye giriyor. Sitenizi Google aramalarında 1 sırada tutmanın yolunu SEO rehberinde oldukça detaylı bir şekilde anlattık.

X-Network’te Başarılı Bir Sponsor Altında Olmanın Avantajı Nedir? CSA X-Network Ekibi Ne Vaat Ediyor?

1 ağustos itibarıyla panel açıldı ve Türkiye XNetwork ile tanıştı. Büyük bir projenin başlangıcına şahit olmak ve sistemin ilk üyelerinden olma fırsatınız bulunuyor. Biz tüm tecrübemiz ve kaynalarımızla ekibimizi daha da büyüterek herkesin kazanmasını sağlayacağız. Bu sebeple sizin çalışmalarınıza destek olması açısından güçlü bir sponsorun altından bu işe başlamak yeni başlayanlar için önemli bir ayrıntıdır. Çünkü ekibini hızlıca genişleten bir sponsorun bünyesinde pozisyon alarak, profesyonellernin çalışmalarından kazanç sağlayabilirsiniz. Sistemin otomatik olarak yeni üyeleri boş olan yerlere atadığını düşünürseniz şuanda bu sayfadan üye olan herkesin birbirinin altına dizildiğini anlayacaksınız. Kısacası bugün bu sayfadan kayıt olanlar, dün kayıt yaptıranların altına dizilir. Yani sisteme ne kadar önce girerseniz o kadar avantajlı konumda oluyorsunuz. ,

Elbette sadece bununla sınırlı değil. Bir üst sponsorumuz olan Musa Erdoğmuş’un güçlü reklam ve pazarlama tecrübesiyle birlikte ekleyeceği yeni kişilerde bu ağacın dalları olarak bizim ekibimizin altından devam ediyor. X-Network ağında üst kollarda yer edinmek istiyorsanız şimdiden bir üyelik açarak ilerde elde edemeyeceğiniz bir pozisyonun sahibi olabilirsiniz.

Artık tecrübemizi bu ekibi büyütmek için kullanacağız.

Musa Erdoğmuş çekirdek ekibinde, GooMass yazarlarından Cüneyt Seçkin Aykaç sponsorluğu ile kurulan CSA X-Network ekibinde amacımız Türkiye’deki tecrübeli internet girişimcilerini bu çekirdek ekipte bir araya getirerek etkileşimli, birbirine destek olabilecek bir ekip oluşturarak, bu ekipten pozisyon alan üyelerin, acemi olsada kazanmasına yardımcı olarak motivasyonunu arttırmaktır. Sizler kazandıkça ekip olarak herkes kazanacak.

Ben zaman zaman nasıl para kazanacağınızı, nasıl kendinize daha fazla alt üyeler oluşturacağınızı anlatan bazı taktik ve stratejiler gödereceğim. Fakat bu anlatımları tek tek tüm üyelere gönderemem. Bu taktikleri ekipteki üyelere toplu olarak periyodik bir şekilde göndereceğim. Bu sebeple yukarıdaki bağlantıdan “Cüneyt Seçkin Aykaç” sponsorluğu altında kayıt olduktan sonra bana mail atarak İsim Soyisim ve mail adresi bilgilerinizi gönderin. Ayrıca ekibimizde gerek yurtdışından gerekse Türkiye’den dahil olan tecrübeli internet girişimcileri bulunmaktadır. Alanında başarılı ekip üyelerimiz, ekip ağacını hızla büyütüyor. Bu da elbette alt hatlarınızın daha hızlı dolmasınız sağlıyor. 

Tüm ProjeX üyelerine ürün ve hizmetlerin tanıtımını kolayca yapabilmeleri için hazır web sitesi verilecektir. ( Domain + Host + Kurulum + Güncellemeler + Teknik Destek ) bununla birlikte sitenize özgün tanıtım makaleleri sağlanacaktır. Bunlarla sınırlı değil. Aşağıda extraları, ayrıntıları ve sistemin nasıl işlediğini görebilirsiniz. Ayrıca XAkademi sayesinde hiçbir yerde bulamayacağınız eğitimleri alacaksınız.  

CSA X-Network ekibinde üst kollarda yer edinmek istiyorsanız burayaya tıklayarak  üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

 

Network marketing sistemine yepyeni bir boyut kazandıran Xproje’nin diğer network marketing ağlarından farkı nedir?

Sizlere ekip çalışması ile acemi ve profesyonellerin hep beraber para kazandığı 7 katmanlı bir sistemden bahsetseydim ne düşünürdünüz?  X-Network yeni başlayan acemilerin bile çok kolay bir şekilde para kazanacağı bir platform sunuyor. Çünkü sadece 1 kez üye olup 2alt üye oluşturarak tüm ekibin kazancına dahil olabilirsiniz. Nasıl mı?

 Bu yeni network marketing sistemin de alt üyelerinizi tek başınıza değil, sizi ekibine ekleyen sponsorlarınızın yardımı ile gerçekleştireceksiniz. Ekibin bir parçası olarak hep birlikte kazanacaksınız. Ekibin büyümesi tüm ekiptekilerin kazançlarını aynı oranda arttırır.

Bu ne anlama geliyor?

Siz bir kez üye olduktan sonra sadece 2 üye davet etmeniz durumunda bile bağlı olduğunuz sponsorun ve ekibin eklediği üyeler sizin altnıza dizilecektir. Bu sayede siz hiçbir şey yapmasanız da alt üyeleriniz oluşacak ve hem kendi üyelik ücretiniz bedavaya gelecek hemde para kazanacaksınız. Bu sebeple kimin sponsorluğunda olduğunuz önemli bir stratejidir.  Güçlü internet girişimcilerinin yanında olduğunuzda pastadan alacağınız dilim dahi büyük olacaktır. Biz Türkiyenin çekirdek ekibini oluşturuyoruz. Sizlerde böyle büyük bir projenin ilklerinden olmak istiyorsanız yazının devamını okuyun. İlerleyen bölümünde bunun nasıl olduğunu daha detaylıca anlatacağım. 

ProjeX > XNetwork Nedir?

 ProjeX hakkında bilmeniz gereken bazı özelliklerden ve önemli kazanç stratejilerinden bahsedeceğim fakat yeni duyanlar için ilk olarak XNetwork nedir ve üye olanlara nasıl hizmetler vaat ediyor kısaca değinelim.

X-Network Marketing, Xticaret satış ortaklığı ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Xticaret ve diğer satış ortaklığı (affiliate marketing) ile satılan ürünlerinin etkili tanıtımı ve pazarlanmasına yönelik bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Bu sisteme dahil olan üyeler sadece network marketing ile üye davet ederek değil, aynı zamanda satış ortaklığı proramına dahil olup, çeşitli eğitimlerle para kazanacaklardır. Bu platformun üyeleri , ürün ve hizmetlerin tanıtımını kolayca yapabilmek için ayrıca aşağıdaki hizmetlere de sahip olacaklardır.

• Satış ortaklığı bağlantıları hazır, özgün içeriklerle kendiliğinden otomatik güncellenecek hazır web site.
     ( Domain + Host + Kurulum + Güncellemeler + Teknik Destek )
• Ücretsiz reklam yapma yazılımı
• Toplu E-Posta gönderme yazılımı (E-Mail Marketing)
• Zamanla eklenecek yeni programlar
• Sadece üyelere sunulacak XClub avantajları
• X-Network satış ortaklığı ağına giriş

Hem Network Marketing Hem de Satış Ortaklığı Bir Arada..

Satış ortaklığında acemi ve profesyonelleri bir araya getiren bu sistem ile bir ekip oluşturulup herkesin para kazanabilmesi hedeflenmiştir. Bu yüzden Xticaret ürünlerinin tanıtım ve pazarlaması için ağ pazarlama yöntemine karar verilmiştir. Böylece her üyenin kazanç sağlaması için kendine sadece 2 alt üye oluşturması yeterli olacaktır. Bu şekilde sizi davet eden sponsorunuzun ve sponsorunuzun diğer üyelerinin davet ettiği kişilerden kazanç sağlayacaksınız.   

Sonuç olarak CSA Xnetwork üyesi olduğunuzda;

Daima otomatik makaleler eklenecek, içinde sizin referans linklerinizin olacağı ürünler olan ve SEO ayarları hazır bir şekilde yapılmış olan bir web siteniz olacak..
Size ücretsiz sunulan bu web sitesinden kazanç sağlamanızı kolaylaştıracak yazılımlar verilecek..
XNetwork üyeliğini tanıtarak para kazanma fırsatınız olacak..
XClub avantajlarından faydalanma fırsatını bulacaksınız.

 

X-Network Marketing’de Kazanç Sistemi Nasıl Olacak?

Altınıza 2 üye aldıktan sonra davet ettiğiniz üyeler bu 2 üyenin altına dizilecek. Elbette sadece sizin çalışmalarınız değil ana sponsorunuzun eklediği kişilerde sizin altınıza dizilecektir. Siz kazançlarınızı 5. ve 7. hattan sağlayacaksınız.
5. Hattaki üyelerinizden %40 kazanacaksınız (Vergiler düşünce yaklaşık 3 aylık 1424 TL)
7. Hattaki üyelerinizden ise %30 kazanacaksınız(Vergiler düşünce yaklaşık 3 aylık 4881 TL)
5.hattınıza her 3 üye eklendiğinde kendi 3 aylık üyelik ücretiniz bedavaya gelecektir ve 3. Üyeden sonra eklenecek üyelerden kazanç elde etmeye devam edeceksiniz. 
Sistem ilk bakışta karışık gibi görünebilir fakat üyelik sonrasında size özel açılan panel sayesinde ne kadar kolay ve otomatik bir sistem olduğunu farkedeceksiniz. Aşağıdaki tabloya bir göz atın. Sistemin nasıl işlediğini anlayacaksınız.

ProjeX’deki paranızı çekme..

5.hattan %40 ve 7.hattan %30 komisyon kazanacağınızı anlatmıştık. 5.hattınızdaki üye sayısı 8 kişiyi geçtiğinde paranız banka hesabınıza yatar.  Aynı şekilde 7.hattınızdaki üye sayısı 8 kişiyi geçtiğinde paranız banka hesabınıza yatacaktır.
7 katmanlık pozisyonunuz tamamen dolduğunda (254 kişi) artık otomatik olarak (ömür boyu) her 3 aylık periyotta 6,300 TL kazanç elde edeceksiniz. Genellikle sıkça sorulan soru: “Altımdaki XDükkan üyeleri sonradan vazgeçip üyelikten çekilirse ne olacak?” şeklinde. Sistemin devamlılığı açısından Xticaret boşalan bir pozisyon olduğunda bu pozisyonu kendisi devralıyor. (kişi pozisyonunu başka birine devir etmediyse) Bu durumda hiçbir zaman alt katmanlarınızda üye eksilmesi olmuyor. Yani 5. hattınız veya 7. hattınız bir kez doldurduktan sonra ömür boyu para kazanıyorsunuz. Bir daha eksilme olmuyor. Eksilme olursa xticaret yönetim hemen o boşluğu kendisi dolduruyor.

Bana 6,300 TL yetmez diyen arkadaşlar 254 kişilik limiti doldurma esnasında aradaki katmanlara yine kendine ait pozisyonlar ekleyerek, kaç pozisyon eklediyse  kazancı o kadar katlanacaktır.

Genelde bir çok kişi ilk başlangıçta 3 Xdükkan ile başlayarak yeni gelenleri bu pozisyonlarının altına devam ettiriyor. Bu durumda 7. hattınız dolduğunda 3 poziyondan birden kazanç elde ediyorsunuz.

3 pozisyonun toplam 5. hat kazancı 4.272 TL
+
1. pozisyonun 7. hat kazancı 4.881 TL = 9.153 TL 3 ayda bir olarak ömür boyu alıncak kazançtır.
Eğer en üstteki pozisyonun 8. hattını da doldurursanız diğer 2 pozisyonun 7. hatları da tamamlanmış olacağı için bu kazanç 3 aylık 18.915 TL oluyor. Kısacası kendi bacağınızda 3 pozisyon ile bu işe girdiğinizde 1. pozisyonunuz 8. hattı tamaladığında
ömür boyu 3 ayda bir olarak 18.915 TL para kazanıyorsunuz ve bu kazanç süreklidir. Bir kereye mahsus değildir.
Bu seviyeye gelmeniz ne kadar sürer bilemem fakat iyi bir sponsor altında bu işe başlamışsanız yukardan takviye destek gelecektir. Örneğin bu sayfadan GooMass CSA Xnetwork ekibi sponsorluğunda başalyan bazı kişilerin bizim sayemizde hiçbir şey yapmadan 2. ve 3. hatları doldu bile. Daha henüz yeni bir sistem ve pek fazla duyulmamış olduğunu düşündüğümüzde ilerleyen dönemde yukarıda anlattığım seviyeye bir kaç ayda ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

 

Kısaca bazı Xnetwork notları;

• Sistem temelde  2 koldan gelişir.
• Ekibin tüm üyeleri birbirini desteklemek zorundalar.
• Ekibiniz büyüdükten sonra üyeliğiniz büyük oranda otomatik güncellenir. Yani kendi üyeliğiniz için para ödemezsiniz.
• Aynı isim soyisimle birden fazla pozisyon alabilirsiniz. Bu şekilde 6,300 TL ile yetinmemiş, kazancınızı katlamış olacaksınız.

ProjeX’nin Avantajları Nelerdir?

İnternet üzerinden tanıtacağınız dijital ürünler olduğunu için yüksek komisyonlar kazanacaksınız. Bildiğiniz eski network marketing firmaları en fazla %30 civarında komisyon veriyorlar. Çünkü fiziksel ürünlerin kargolama, depolama ve çalışan gibi masrafları çoktur. Fakat Xnetwork ağında tanıtımını yapacağınız ürünler internet üzerinden satılan dijital ürünlerdir. Xnetwork bu sayede tanıttığınız her ürün için %50-%70 arasında komisyon kazandırıyor.
 

Videolu Eğitimler ve Web Seminerler…

Proje-X ağına üye olanlara satış ortaklığı, affiliate marketing ve internet girişimciliği konusunda ücretsiz videolu görsel eğitimler verilecektir. Ekibin üyeleri bu dersler sayesinde seo ve sosyal medya, blog yazarlığı konusunda profesyonel olacaktır. Bunu yanında aylık seminerlere ücretsiz katılarak etkileşim sağlayabileceksiniz.

Xnetwork’ün en büyük farklarından biri rekabet anlayışı.

Xnetwork ağına katılmak için hiç kimse şu andaki işini bırakmak zorunda değil. Aksine; Yaptığınız işi bu sayede daha iyi yapacaksınız. Ağa katılan üyelere hazır web siteleri veriliyor. Bu sitelerde isterseniz diğer network marketing firmasının tanıtımı veya başka satış ortaklığı ürünleri pazarlayabilirsiniz. Ayrıca bu firmalardan da kazanç sağlayabilirsiniz.  Yani;  Lyoness , FLP, Herbalife, Lorems, Biobellinda… her ne iş yapıyorsanız olun, Xnetwork marketing sayesinde o işinizi de geliştireceksiniz! Size verilen web site ile bir çok daldan para kazanacaksınız.

Başarılı web site kurulumu ve otomatik iş sunumu ile yüksek satış dönüşümü sağlayacaksınız!…

Xnetwork ağnın tanıtım sayfası çok başarılı reklamcılar tarafından hazırlandı. Bu sayede üye davet ederken bu ağın tanıtımını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size verilecek referans linki ile facebook, Twitter veya çeşitli forumlarda tanıtımlar yaparak çok kısa bir sürede hedeflediğiniz alt üye sayısına ulaşabilirsiniz.

• Üye adayı Xnetwork tanıtım sitesine gider.
• 1 dakikalık ön videoyu izler ve devamını izleyebilmek için sadece e-maili adresini girerek kayıt olur. Şifresi e-mail adresine gider..
• Artık sizin ekibinizde bekleyen üye olarak görünür.
• Sonra karşısına 7-8 dakikalık iş tanıtım videosu gelir.
• Bu video da işin tüm detayları anlatılmıştır.
• Kararını verdikten sonra tek yapması gereken ödeme yaparak üyeliğini aktifleştirmesidir.
• Eğer kararsızlık yaşayıp hemen aktifleştirmezse, kendisine her gün otomatik e-mailler gönderilecektir. Bu e-mailler ile neler kazanabilecekleri ve avantajlar vurgulanacaktır. Bu sayede 1 ay sonra bile üyeliğini aktifleştirse, ekibinizde yerini alacaktır.

 X-Network Marketing sosyal medyayı aktif bir şekilde kazanç makinesine çevirmenizi sağlıyor.

• Türkiye’de 35 milyon internet kullanıcısı var. Bu her 2 kişiden 1’inin internette vakit harcadığını gösterir. Bu internet kullanıcılarının kapısını çaldığınızda belki açmazlar fakat internetten gönderdiğiniz teklifleri  önemser ve değerlendirirler. Proje-X gücünü bu hiyerarşiden alıyor. Xnetwork’e üye davet etmeniz, Facebook veya Twitterda bağlantı paylaşmak kadar veya listenizdeki kişilere e-posta göndermek kadar basittir. Bundan sonrası zaten otomatik olarak gelişecektir. Bırakın insanları XNetwork kendisi ikna etsin.
İlerleyen günlerde sizlere XClub, XMarket’ten bahsedeceğim.

ProjeX ve XNetwork Nedir? ile Benzer Yazılar:

21 Temmuz 2011 Saat : 12:20

“ProjeX ve XNetwork Nedir?” için 43 Yorum

 1. mustafa diyor ki:

  Kazanç 3 aylık 7500 TL 1 aylık değil. Ayrıca marketing sistemi sıkıntılı gibi 5.ve 7. hattan kazanç olduğu için sürekli birieri 7.hatta olacak ve onların kazanma şansı olmayacak.

  xnetwork kulanımı
  bu resime bakın ne demek istediğim tam anlaşılır

  • admin diyor ki:

   Hatalı yazım uyarınız için teşekürler. Açıklama düzeltilmiştir.

  • Serhat diyor ki:

   Yanlışın var mustafa kardeşim. 7. hatta bulunanların da kendilerine göre hatları olacaktır. Yani onlarında 5. ve 7. hatları olacaktır.

   • mustafa diyor ki:

    yorumumu okuyanlar tam anlamamışlar.elbet 5.hat veya 7.hat olan kişinin de 7.hattı olabilir. sistemin aşağıya doğru ilerlediğini elbette biliyorum.yorumumu yazdıktan sonraki süreçte musa beyle fikir alışverişinde de bulundum ve şunu düşündüm.ilk 3 hattan prim veriyor olsaydı bile sisteme giren hiçkimsenin ekip geliri alma garantisi yok.aslında burada bence eksik olan şu.keşke sistem tanıtılırken önecelik satış ortaklığı vurgusuna yapılsa çünkü bu sistemde öncelikli gelir satış ortaklığından olmalı ki ekipce kazanılsın yoksa satış yapmayan biri hele 5 hatlarıda çok yoksa neden 3 ay sonra üyeliğini yenilesin.pekala 5.hat ve 7.hat olacak kişilere de satış yapmayı öğretmeli ve kazandırmalıyız ki kazanalım

 2. Selim diyor ki:

  Mustafa bey teoriniz kısmen doğru fakat sizin prim alamadığınız ilk 4 hattan başkaları prim alıyor. Size göre 4 hat olan bir başkasına göre 6. hat olabilir. Bu network marketing sistemindeki fark sanırım bununla ilgili. Yani bu şekilde yeterince üye yapamayan kişilerde para kazanabilecek. Yanlışım varsa düzeltin.

  • mustafa diyor ki:

   kardeş benim resimde anlattığıma dikkatle bakarsan şirketin ilk distrbitörü demişim. yani onun üstünde kimse olmadığından ilk 4 hattın geliri şirkete kalıyor. bu yorumu yaptıktan sonra musanın uyarısıyla 8. ve 9.hatlardan oluşacak cironun prim ödemesini de hesaplaayınca gerçekten uüzde 70 üyelere geri dönüyor.

   • selim diyor ki:

    İlk 4 hattakilerin kendilerine ait 5. ve 7. hatları var. Yani onların gelirinin şirkete kaldığını düşündüren şey nedir? ilk 4 hatta olanlarda kendi alt üyelerini oluşturarak kazanıyorlar. Birda ayrıca kendi alt hatlarına yine kendilerine ait yeni pozisyonlar ekleyerek gelirlerini çoğaltıyorlar.

 3. Tufan diyor ki:

  Bir çok siteye baktım. En açıklayıcı bilgiyi siz yazmışsınız tebrik ederim. Diğer sitelere baktım işleyişi tam kavrayamamıştım fakat şimdi anladım. Göründüğü üzere 5. ve 7. hattan kazanıyoruz fakat 6. hat ne olacak :)

 4. Safa diyor ki:

  Onu bunu bilmeme ama büyük para dönecek sanırım. Network marketing işini ilk başlangıçta oturtmak zor olabilr fakat sistem rayına girdikten sonra otomatik kazanç başlar. Bu sistemde gördüğüm kadarıyla acemiler avantajlı. Ben üye yaptıkça altımdaki acemiler de faydalanacak gibi. İşte bu durum yani acemilerin para kazanması sistemin daha hızlı büyümesini sağlar. Para kazandığını görenler daha çok çalışmaya başlayacak. Deneyip göreceğiz bakalım ne olacak.

  Bu arada 6. hattı bende merak ettim ordan niye kazanç elde edemiyoruz?

 5. Serhat diyor ki:

  Heyecanla bekliyoruz. Bende sizin ekipten giriş yaparak başlamak istiyorum. Cüneyt bey işin içindeyse mutlaka varım.

 6. hakan diyor ki:

  Neden ilk 4 hatta bir ödeme yok ve neden 5.7. hatlara ödeme var.Eğer network yapacaksak ve bir ciro oluşturacaksak bütün hatlardan belli oranlarda kazanç elde edilmesi daha mantıklı ve daha adil olmaz mı?

 7. Ayhan diyor ki:

  Cüneyt bey GooMass ‘taki başarınız ortada Xnetwork sisteminde de oluşturacağınız ekip ve network satış ağınında aynı başarıya ulaşacağını biliyorum. Bende bu ekipte olmak ve kazancı bir ekip halinde ileriye götürmek arzusundayım.

 8. oktay diyor ki:

  arkadaşlar xnetwork a nasıl uye olacagımızı ve uye olduktan sonra nasıl ıkı uye getırecegımızı bırı anlatabılır mı

 9. Cüneyt Seçkin Aykaç diyor ki:

  Önümüzdeki günlerde (muhtemel olarak pazar günü akşamı) Online Webinar yapılacaktır. Tüm xticaret ve Xnetwork üyeleri bu webinar’a davet edilecektir. Bu webinar ile birlikte pek çok sorunuza yanıt bulacaksınız.

  1 ağustos itibarıyla panel açılıyor ve Türkiye XNetwork ile tanışıyor. Büyük bir projenin başlangıcına şahit olmak ve sistemin ilk üyelerinden olma fırsatınız bulunuyor.

  Biz çekirdek yapıyı oluşturuyoruz. Panel açılmadan bu ekipte yerini almak isteyenler bana mail atarak veya iletişim bölümünden bana ulaşarak listeye kaydolabilir.

  Biz tüm tecrübemizi ekibimize aktararak kazanmasını sağlayacağız. Bu sebeple Sponsorunuzun kim olduğu önemlidir.

 10. Murat Unal diyor ki:

  Cüneyt Bey, bizlerde sizinle beraber çalışmaya hazırız. Sistem mantığı gereği alttaki üstteki diye birşey yoktur.
  Bu bir ekip işidir ve herbirimiz bu ekip için çalışacağız.

 11. Mustafa Kıratlı diyor ki:

  Bende ekipteyim. Ekip halinde kazanmak dileğiyle. Bu sistem tutarsa sanırım en kazançlılar biz olacağız.

 12. ali diyor ki:

  herkese hayırlı olsun

 13. ece olcay diyor ki:

  bir yanlış hesaplama söz konusu.bunun düzeltildiğini sanıyordum ama birçok yerde hala 7500 TL kazanç olayı görüyorum.
  Arkadaşlarla da hesapladık 5 nci kademede kazanç 1500 TL değil,1423 TL yapıyor.
  7 nci kademede ise 6000 TL değil,4881 TL yapıyor. Böylesine geniş kapsamlı bir projede böylesine basit bir konuyu nasıl kimse farketmedi anlamadık.İlk hesaplayan insanlık hali yanlış hesaplamış olabilir ama birkaç kez,birkaç kez yetkili kişiler tarafından hesaplanıp teyit edildikten sonra piyasaya sürülmesi,yani duyurulması doğru olurdu.
  malesef bu konu hala devam ettiriliyor,gerekli açıklama mail,sosyal medya vs. aracılığı ile açıklanmıyor bizler de zor durumda kalıyoruz.açıklamakta güçlük çekiyoruz.kimisi doğrusunu biliyor,kimisi hala 700 TL kazanç olacak zannediyor.
  bu ciddi bir handikap ve güvensizlik oluşturuluyor. Bu konuda gereken açıklamanın ve düzeltmelerin sitesinde bu sistemi yayınlayan herkes ve şirket yetkikilileri tarafından yapılması gerektiği görüşündeyim
  iyi çalışmalar diliyorum

  • admin diyor ki:

   Ece konunun netleşmesini bekliyordum. Musa bey’de onayladı. Sayfadaki bilgileri güncelledim.

 14. ali diyor ki:

  arkadaşım,ben satıştan kazanılan paradan mı kazanacagım yoksa benim altımda bulunan (1.hat:2+2.hat:4+3.hat:8+4.hat:16+5.hat:32 olmak üzere toplam62 kişinin )üyelik parasından mı:(62 kişinin üyelik parası 62.150= 9300tl eder.bana 3 ayda bir 5.hattan 1500 tl verilecek.üyelikten kazaılan para verilenden daha çok zaten.)aynı durum diger hatlar için de geçerli.yanlış anlamışsam anlatın lütfen

 15. Ali diyor ki:

  İşte bu kadar diyeceğim. Yapmışsınız.tebrikler ve teşekkürler…Çoğu insanlar bilirler, ancak bilgilerini kullanmayı bilmezler ve dolayısı ile verimli kullanamazlar. Bundan bir süre önce ben size bir teklifte bulunmuştum. Bir farkla aynısını yapmışsınız. Fikir benden, uygulama sizden. Siz kendi alanınınzda ne kadar profesyonel iseniz, bende işletme yönetimi teknikleri, ve global yönetim, strateji belirleme ve yönetme, risk analizleri ve risk yönetimi, insan sağlığı konularında o kadar belki daha fazla donanım sahibibiyim. Ancak bilgisayar/bilgisayar ve internet teknolojileri hakkında bilgi ve kullanma noktasında hiç bir alt yapımın olmadığını daha önce de yazmıştım.Her türlü şiir ve makaleler ile konuyu belirleyin, vurgulanmak istenen temayı seçin gerisini bana bırakın. İsterseniz makale olarak, isterseniz şiir olarak sizlere yazabilirim.

  Ancak, Herkes diyorki, şu kadar ödeyin, sonra çok para kazanacaksınız. Hatta bilgi sayar kullanmayı bilmesenizde ollur diyorlar. Böyle bir fikri ancak hayal perestler kabul edebilir. Dolayısı ile, süreç tanımlaması yapılmalıdır. Bu süreç tanımlanmadan bu görüşlerin itibar görmesi biraz zordur.

  Ben hem bir sağlık sitesi, hemde bir internet gazeteciliğini çok rahat yürütebilirm. Şiir siteleri yönetebilirim. Ticari olarak birçok ürün satışına yardımcı olabilirim.
  Enerji sektöründe internet pazarlamacılığı yapabilirim. Ama burada yegane eksiğim, bu sistemi kurmayı ve kullanmayı becerebilen profesyoneller gerek.
  Sevgi ve saygılarımıla
  başarılar diliyorum.

  • Cüneyt Seçkin Aykaç diyor ki:

   Üniversite öğretim üyeleri, doktorlar, alanında uzman olan kişiler hep kendi alanlarında internette öne çıkmak için yardım istiyorlar. Hepsinden bilgi fışkırıyor ama seslerini duyuramıyorlar. Örneğin bir doktorun alanında kendine ait bir sitesi olsa bu site üzerinden sağlık ürünlerini tavsiye ederek satsa emin olun devletten aldığı maaş’tan 3 kat fazla kazanır. Sadece onlar değil ürün sahibi olan pek çok kişi bize mail atarak ürünlerini nasıl bizim ağımıza ekleyebileceğini soruyor. Yakın zamanda Hürriyet çok büyük bir proje ile satış ortaklığı sektörüne girmeyi planlıyor. Aynı Amazon.com gibi. Hürriyet E-Ticaret Platformu Portal Geliştirme Müdürü sayın A.Emre Hasırcıoğlu ile Orçun bey iletişim halinde. (Konu linki burada)
   Bu sebeple bu X-Network herkese internetten para kazanmanın kapılarını açacak sistemi sunuyor. Sizlere hazır site vererek sitenizi nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. SEO teknikleriyle google aramalarında nasıl üste çıkacağınızı gösteriyoruz. Hemde profesyonelce hazırlanmış X-Network videolarıyla.

   Elbette kimse oturduğu yerden para kazanamaz. Ama işi bilmeyenler X-Network sayesinde öğrenecek. Ekip kurmamızın amacı bu kişilere para kazanıldığını göstererek motiva etmek. Sonrasında onlar zaten kazandığını görünce kendiliğinden çalışmaya başlayacak. Bazı kişilerin inanmamasını anlıyorum. Çalıştığım bankadaki gişedeki çocuk benim ilkokul arkadaşım. O bile hesaplarımı gördüğü halde “gerçekten doğru mu” diyor.

   Siz dediğiniz konularda başarılıysanız mutlaka bizim ekipte olmalısınız. Size ihtiyacımız olacaktır. Sizin ihtiyacınız olan tek şey bilginizi aktarabileceğiniz bir araçtır. Bu sadece başlangıç. İlerleyen dönemde X-Network ekibinde çok önemli isimler olacak. Yakında kendi reklam şirketimizide kuruyoruz. Tüm kaynaklarımızla bu ekibi büyüteceğiz.

 16. hrk diyor ki:

  xnetwork e üye olduğumuzda goomass eğitim kitine yine sahip olmamız gerekiyor mu.. ?

 17. serdar argün diyor ki:

  Goomass Ürününüzüde aldığımdan dolayı size güvenim tam.Birçok grup davet gönderdi fakat sizin yanınızda olmak istiyorum.

 18. ömer diyor ki:

  ödediğim parayı çıkarsam yeter

 19. ümit akeniz diyor ki:

  arkadaşlar musa beyi tebrik ediyorum
  fakat bu sistem bi aralar çok tutulan fakat şimdilerde devletin desteklemediği qnent(quest.net) sisteminin bire bir aynısı gibi duruyor
  ülkeler arası bile sıçrayabilinicek bu sistem için umarım altyapı vardır ben tavsiye ederim.

 20. uguralp diyor ki:

  Cüneyt bey siz her ne yapıyorsanız soru sormadan bende varım. Benide ekleyin takımınıza. Goomass eğitim kitinde sayenizde at gözlüklerimizi çıkardık. Xnetwork ağında da aynı şekilde başarılı olacağınıza eminim. 2-3 gün gibi kısa bir süre içerisinde böylesine kalabalık bir ekibi toplamanızı bu güne kadar bu piyasada oluşturduğunuz güvenden kaynaklandığını düşünüyorum. Eminim bir çok kişi benim gibi düşünerek cüneyt seçkin aykaç adını görünce hiç düşünmeden balıklama dalmıştır. Böylesine kaypak bir piyasada sözüne güvenilir biri olmanın zor olduğunu düşünüyorum fakat görüyorumki bunun dönütünü almışsınız.

  Xnetwork hakkında bir kaç sorum olacak.

  Benim anladığım kadarıyla bu sistemde öne çıkan önemli hizmetler şöyle:

  1- Üyelere hazır web sitesi verilmesi,
  2- Ücretsiz domain ve host hizmeti verilmesi,
  3- Bu sitelerin içerisine hazır tanıtım makaleleri verilmesi,
  4- Bu sitelerden nasıl para kazanılacağını öğreten eğitimler verilmesi,

  Sanırım önemsememiz gereken hizmetler bunlar. Bunların dışında dikkate almamız gereken bir şey varmı?

  • Cüneyt Seçkin Aykaç diyor ki:

   Merhaba Uğur. Sen X-Network ağına satış ortaklığı açısından bakmışsın. Bu çok güzel. Genelde herkes network marketing tarafına bakıyor yani üye davet etme ve alt üyelerden kazanç elde etme olayı. Bende yukarıdaki açıklamaya tekrar bir göz attığımda hep üyelik sisteminden bahsedildiğini gördüm. Şimdi biraz işin satış ortaklığı tarafından bahsedelim.

   * X-Network ağına üye olan herkese kurulumu yapılmış herşey hazırlanmış anahtar teslimi bir site veriliyor.
   * Bu siteleri aldınız fakat şimdi ne yapacaksınız? Elbette bu sitelerde satış ortaklığı yaparak x-network ağından kazandığınız paradan haricen kazanç elde edeceksiniz. Özel bir teknikle ürün tanıtım makaleleri özgünleştirilerek ağdaki bu sitelere dağıtılacak. Yani sitenizde özgün içerik olacak. Bir çok makaleyi x-network ağı size sağlayacak fakat bu sizin için yeterli değildir. Sizde kendi çalışmalarınızda sitenizi bir bebek gibi büyüteceksiniz. Bu ayrıntıda X-network nedir sorununa daha net yanıt bulabilirsiniz. Bu Xnetwork kullanımında amaç bu işlere acemi olarak başlayan ve kazanamayacağını düşünen kişilere destek olarak ilk kazançlarını görmesini sağlamak.
   Şöyle söylesem daha açıklayıcı olacak:

   ProjeX = Motivasyon

   Evet hedeflenen strateji insanlara motivasyonu sağlamaktır. Bir çok kişi satış ortaklığı panelinde ilk kazançlarını gördüğünde müthiş bir motivasyon oluşacak ve internetten para kazanılamayacağını düşünen zihniyetin ne kadarda önyargılı olduğunu farkedecek.
   Bu motivasyonla birlikte kendiside x-networkte kendi altına üyeler eklemeye başlayacaktır. Bu döngü çığ gibi büyüyecek. Benim bu projede olmamın en önemli sebepğlerinden biride budur. ÖNYARGIYI YOK ETMEK.

 21. Mustafa TEKER diyor ki:

  BNEDE ÖNKAYIT YAPTIRDIM AMA İSİMİMİ GÖREMEDİM

 22. ayhan diyor ki:

  ProjeX’i hayata geçiren Sayın Musa bey ve Cüneyt beyi canı gönülden kutluyorum bu atılımın ses getireceğine inanıyorum her şey çok güzel düşünülmüş fakat benim önerim bütün affiliate lerin sıkca karşılaştığı reklam sorunu x ticaret olarak kendi ürünlerimizin reklamını verebileceğimiz bir site oluşturulamazmı mesela (Adwords veya Bidvertiser gibi ARTIK BAN LANMAK İSTEMİYORUM !…..

  • Cüneyt Seçkin Aykaç diyor ki:

   Bu sorunda çok yakında çözeceğiz. Bir GooMass projesi olan Adfrox ile artık tüm satış ortakları doğrudan ürünlere reklam verebilecektir. Bu konuda da çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Yurtdışında bir şirket ile yaptığımız ortaklık sayesinde Türkiyenin en iyi reklam ağını kuruyoruz.

 23. Demet diyor ki:

  merabalar cüneyt bey satış ortaklığı işine bildiğiniz üzere yeni başladım ve başlarken yardım alarak birtane web site kurduk fakat şimdi sizin sponsorluğunuzda x networke üye oldum ve x networkte hazır bir web site hediye ediyor aynı zamanda o siteden satış ortaklığıda yapabilecekmişiz şimdi açıkçası hangisini kullansanm benim için verimli olur size bir sorayım dedim ayrıca Proje X’in otomatik makaleleri ve tanıtım yazıları olacakmış o siteye ekstradan bizde görüşlerimizi yazabilecekmiyiz blok sitedeki gibi bide sitemi henüz kurmadım sizce com bağlantılı bir site ismimi seçmeliyim bana yardımcı olursanız çok sevinirm…

  • Cüneyt Seçkin Aykaç diyor ki:

   Merhaba Demet hanım,

   Size her iki siteyi birden geliştirmenizi tavsiye ediyorum. Xnetwork üyeliğiniz ile birlikte size verilen ücretsiz sitede zaten pek çok makale otomatik olarak ekleniyor. Yani bu site pek zamanınızı almaz. Bununla beraber diğer sitenizden bu siteye backlink vererek destekleyin. Backlink nedir belki size yabancı gelebilir fakat bir kaç gün sonra Xakademi açılacak. Xakademide bunların hepsini öğreneceksiniz. Google açısından backlink önemli bir durumdur.

   Siz ücretsiz verilen siteye ürün kategorileri seçip ekleyin fakat aynı zamanda diğer sitenizi ihmal etmeyin. Diğer sitenizede ürünler ile ilgli özgün makaleler yazın. GooMass eğitim kitini aldıysanız orada videolu eğitimlerin içerisinde “İçerik Özgünleştirme” isimli bir video bulunuyor. Yanlış hatırlamıyorsam yarım saat süren bir video hazırlamıştık. Bu videoda özel bir teknik öğretiyoruz. Bu teknik sayesinde hiç anlamadığını konularda bile kopya olmayan özgün makaleler oluşturabilirsiniz. Bu teknik 10 dakika içerisinde nasıl özgün makale oluşturacağınızı gösteriyor. Sözün kısası Projex’in size verdiği site ile yetinmeyin.

 24. Yelda diyor ki:

  Bay Cüneyt.. lininizden tıkladım fakat direk verdiğiniz linkten kayıt yapılmıyor herhalde.beni xticaret.com a yolladı.
  Burada bir sıkıntı var herhalde

 25. Arda diyor ki:

  Cüneyt Bey Merhaba.
  xticaret.org sitenizden yönlendirdiğiniz başlığı tıladığımda beni xticaret.com sitesine yönlendirdi.Acaba bir sorunmu var.o siteden üye ol kısmından giriş yaptığımda en altta 20 tl ödeme satış ortaklığı belirdi.
  Kafam karıştı. Oradan oraya yönlendiriliyoruz. kayıt da olamıyoruz.Sistem pek oturmamış gibi gözüküyor. Yarın bende sisteme girdiğimde benim sitemden yönlenen kişilerde benim yaşadığımı yaşayacak, kayıt olmak isteyen adam belki vaz geçecek belkide o an için vazgeçip çıkacak daha sonrada başka bir kişinin sistemine dahil olacak… Değil mi?
  Cevabınızı beklerim.
  İyi çalışmalar.

 26. Fırat diyor ki:

  – Anladığım kadarıyla projex (xticaret,xnetwork, xdükkan,xacedemy vs.) yi kendi içinde barındıran büyük bi proje? ya da yanılıyor muyum hepsi ayrı ayrı projeler mi?
  – Ben diyelim ki bu projeye üye oldum 3 aylık için 150 tl ödedim. 3 ayın sonunda üyeliğimin devam etmesi için tekrar mı 150 tl ödemem gerek?
  – xNetwork üyeliğinde benimle birlikte alt üyem (5. hatta) 32 üye olunca 1424 tl, (7. hatta) 128 üyem olunca da 4881 tl mi kazandıracak?Bu sistem bana bu şartlarda mı kazandıracak?yani diğer hatlardan bişey kazanamayacak mıyım?
  – xNetwork ağına üye olduktan sonra yapmam gereken çalışma ne olacak? Sadece üye kazandırmak değildir heralde anlatıma göre kendime bağlı iki üye kazandırmam yetiyo sanırım.
  – Bu sisteme altlık olsun diye Goomass eğitim kitini almak gerekiyor mu?(Çünkü bu işte sıfır bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum)
  – xNetwork ağına üye olan herkese kurulumu yapılmış herşey hazırlanmış anahtar teslimi bir site veriliyor bildiğim kadarıyla.Bu siteye de sanırım xdükkan adı veriliyor sisteme kazandırılan üyelerden sağlanan kazançta network marketing kazancı oluyor sanırım.Bu dükkanda bulunan ürünler xNetwork tarafından mı sağlanacak yoksa ürünleri ben mi bi şekilde siteye yerleştirecem?Ürünler benim sitem vasıtasıyla tıklanıp alınırsa buda satış ortaklığı yani ayrı bir gelir midir benim için?
  Şimdilik bu kadar.Yukarda gerek sistemi anlamaya yönelik gereksede sistemle alakalı bazı sorular yönelttim size.bu sorularıma sırasıyla ve aydınlatıcı şekilde cevap vermeniz.Sistemi anladığımı sanıp yanlış bir bilgi vermişsem onu da belirtip düzeltmenizi istiyorum.iyi günler,,

  • Cüneyt Seçkin Aykaç diyor ki:

   –xticaret, xnetwork, xdükkan vs. bunlar Proje-X içersindeki farklı kazanç kanalları diyebiliriz. Üyesi olduğunuzda hepsini birden kullanırsınız.
   –3 ayın sonunda 5 hatta ulaşıp bir kaç üye daha ekleyince artık para ödemiyorsunuz. Sonrasında ömür boyu kazandıran bir dükkanınız oluyor.
   –Evet. Sadece 5. hat ve 7. hattan kazanacaksınız. Bu da toplamda 6300 civarı yapıyor. Diğer hatlardan sizin alt veya üst üyeler para alıyor. Eğer daha fazla kazanmak isterseniz Trio pozisyon dediğimiz 3 xdükkan kiralaması yaparak kazancınızı 3’e katlaya bilir, veya aradaki hatlardan tekrar yeni bir üyelikle girebilirsiniz.
   — Projex’e üye olduktan sonra xdükkanınızı geliştirip satış ortaklı geliri elde edersiniz. Bunlarla ilgli sitede zaman zaman tavsiyeler yazıyorum. Ayrıca diğer kazanç sistemi olan xnetwork tarafında alt üyeler oluşturarak kendi halkanızı büyütüyor ve 7 hattı doldurmaya çalışıyorsunuz.
   — Aslında bu sistem için GooMass biçilmiş kaftan diyebiliriz. Özellikle xdükkanınızı Google da nasıl üst sıralara çıkaracağınız ve xnetworkte bekleyen üye oluşturmak için neler yapmanız gerektiğini GooMass internetten para kazanma eğitim kitinde bulabilirsiniz. Site kurmak gibi işlerle uğraşmak yerine, hazır site olarak aldığınız xdükkanları nasıl bir işyerine çevireceğinizi öğrenirsiniz. Aslında kilit nokta burasıdır zaten. Xdükkan öyle durduğu yerde para kazanmaz. Yapmanız gereken bazı işler var. Xdükkanlara ziyaretçi oluşturmanız lazım.
   — Evet xdükkanlar hazır bir vaziyette, içerisine özgün içerikler girilerek, ürünlerde hazır vaziyette veriliyor. Panelden ürünleri ekleyip çıkarabilirsiniz. Xdükkanınızdan satılan ürünlerin komisyonu size ödenir. Yani bu satış ortaklığı geliridir. Xnetwork’ten ayrı bir gelir.

   Aslında siz hepsini doğru yazmışsınız. Ben biraz tasdikledim sanırım. GooMass ekibine katılmak isterseniz “Cüneyt Seçkin Aykaç” sponsorluğunda katılabilirsiniz. Bizde aktif olarak bu projede varız. GooMass ekibi için direk kayıt linki üstteki yorumlarda var.

 27. özgür diyor ki:

  Merhaba Cüneyt Bey,
  Sizin sponsorluk hattınızdaki bir xdükkanı kiralayacağım. Sormak istediğim bir soru var. Kiralamak istediğim dükkanın bir numarası var #xxx diyebiliriz, bu tür bir dükkanın alan ismini kendim seçebiliyor muyum yoksa o dükkanın kendi alan ismi var mı?

  • admin diyor ki:

   Eski alan adını kullanmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz başka bir alan adını kullanabilirsiniz. Satın aldıktan sonra bana mail atın. Domain seçimi konusunda bazı önemli bilgiler vereceğim.

 28. Tolga diyor ki:

  Merhaba ben ”XNetwork Kredili Reklam Sistemi” hakkında bilgi almak istiyorum. Aslında Cüneyt beyin ekibine katılmak isterim yanlız benim üye bulmam konusunda biraz tereddütlerim var. Bu Projex’i bir süredir takip ediyorum ama ‘XNetwork Kredili Reklam Sistemini okudum. Yanlış ve kulakdan duyma bilgi öğrenmek istemiyorum. Ama krediyi nasıl ? nerden ? alıcam ve bekleyen üyeleri ben nasıl ikna edebilirim ki benim üyem olması için ?

ProjeX ve XNetwork Nedir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti