XNetwork Ekip Çalışmasıdır!


X Network Marketing ’e üye olan herkes doğrudan bir şekilde kendi altına sadece 2 üye davet ediyor. Daha sonra davet ettiği üyeler otomatik bir şekilde alt üyelerinize dağıtılıyor. Bu yöntemde amaç ekipteki herkesi desteklemek. Elbette sizin üst sponsorunuzun davet ettiği üyelerde sizin altınıza dizildiği için sizde otomatik bir kazanca dahil olacaksınız. Örneğin CSA XNetwork’te Cüneyt Seçkin Aykaç ve  üst sponsor Musa Erdoğmuş’un davetleri de sizlerin altına dizilecektir. Burada bir ekip çalışmasını göreceksiniz. Yani kimlerin sponsorluğunda olduğunuz, hangi ekipte yer aldığınız önemli bir ayrıntıdır.

 Küçük bir örnek vereyim;
Diyelimki ben ekibime 250 kişi ekledim. Bu kişilerden 248 tanesi benim altımdaki üyelere dağıtılacak. Sadece 2 kişi benim doğrudan alt üyem olacaktır. Benim ekibime girenler alt üye getiremese bile ben onları destekleyerek para kazanmasını sağlayacağım. XNetwork Marketing ekip çalışmasına dayalı bir sistem olarak öne çıkıyor. Burada amaçlanan güç dağılımını eşitleyerek herkesin para kazanabilmesini sağlamak. Bu sayede daha önce internetten para kazanmayı denemiş fakat başaramamış kişileri de motive ederek kazanmasını sağlamaktır. Bu motivasyonla onlarda başarıyı görecek ve daha fazla kazanmak için çaba sarf edecektir. Sistem motivasyonu yüksek tutmak için acemilerin dahi para kazanabilmesini amaçlıyor. Siz tecrübeli olmasanız da ekibinizdeki başarılı elemanlar sizin kazançlarınızı belirliyor. 

X-Network Marketing sisteminde sadece sizin davet ettiğiniz üyelerden değil, hem alt ekibinizin hem de üstteki sponsorunuzun getirdiği üyelerden para kazanacaksınız.

Neden Sizin Ekibinize Katılmalıyım?

Google’da ilk sırlarda yer alan pek çok internet sitelerimiz bulunuyor. Gerek GooMass projesi ile bizimle birlikte olan binlerce üye olsun,gerek yeni açılmakta olan reklam ajansımızla ve profesyonel bir marketer olan Musa Erdoğmuş’un reklam ağlarındaki katkılarıyla birlikte yüzlerce hatta binlerce üye ekleyeceğimiz çok aşikardır. Zaten hali hazırda bulunan kaynaklarımızla birlikte müşterilere hızlı bir şekilde sesimizi duyuracağız. Bu durum elbette tüm ekibe kazandıracaktır. Biz bu sistemin çekirdek ekibinde en üstte bulunan bir takımız. Buradan davet edeceğimiz herkes bize katılanların altına dizilecek.

X-Network Kazanç Oranlarını Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın.

XNetwork Ekip Çalışmasıdır! ile Benzer Yazılar:

20 Temmuz 2011 Saat : 6:34

XNetwork Ekip Çalışmasıdır! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti