CSA X-Network Ücretsiz Hazır Web Site Veriyor.


X-Network üyelerine ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabilecekleri birer web sitesi hazır olarak verilecektir. Ayrıca teknik destek de verilerek; sistemin daha etkin işlemesi sağlanacaktır. Aynı şekilde ürünlerin tanıtımını kolaylaştırıcı ve reklamlara yönlendirici olan hazır makaleler de sizlere sağlanacaktır. Webinarlar düzenlenerek; tüm Xticaret ve X-Network üyelerine online seminerler verilecektir. Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

X-Network Marketing, Xticaret satış ortaklığı ile bütünleşik bir sistemdir. Yani kısacası sadece network marketing sistemine üye kazandırarak değil; aynı zamanda satış ortaklığı ile de para kazanacaklardır. Ayrıca bu sistemin üyesi olanlar, ürün ve hizmetlerin tanıtımını  daha kolay yapabilmek için; hazır bir web sitesi ve bu siteye yönelik teknik desteğe, kuruluma, çeşitli güncellemelere, host ve domainlere sahip olacaklardır. Bununla birlikte ücretsiz reklam yapma ve toplu e-posta gönderme yazılımları ile diğer sisteme yönelik yeni programlara, Xclub avantajlarına ve X-Network satış ortaklığı ağına girişe sahip olabileceklerdir.

X-Network platformu 1 ağustos itibariyle yayın hayatına başladı ve ülkemiz bu yeni sistemle tanışma fırsatı buldu. Yeni başlayan bir network marketing ağı olmasından dolayı sizler de bu pazarlama ve satış ortaklığının biribirine entegre olduğu büyük kazanç sisteminin ilk üyeleri olabileceksiniz. Ancak üye olurken sponsorlarınızın kimler olduğuna dikkat etmelisiniz.
X-Network ister acemi olsun isterse de profesyonel; tüm üyelerin kazanabileceği 7 katmanlı bir sistemdir. Kısacası bu sistemde en acemi olan üye bile kolaylıkla para kazanabilmektedir. Yapmanız gereken tek şey bu sisteme üye olarak 2 alt üye oluşturmaktır. Böylece tüm ekibin kazancına dahil olma fırsatına kavuşmuş olursunuz. Ayrıca alt üyelerinizi tek başınıza değil; sponsorlarınızın yardımcı olmasıyla yapabileceksiniz. Ekibin büyümesi tüm ekip içerisinde yer alanların kazançlarını aynı oranda arttırdığından; ekip mantığı içerisinde hep birlikte kazanmış olacaksınız.

Musa Erdoğmuş ekibinde ve Cüneyt Seçkin Aykaç sponsorluğunda kurulan  CSA X-Network ekibinde amaç: Ülkemizdeki deneyimli internet girişimcilerini bir araya getirerek; etkileşimli bir eğitim sistemi oluşturmak ve ekiptekiler ile beraber acemi ve tecrübeli tüm üyelerin kazanmasını sağlamaktır. Siz kazandığınızda herkes kazanmış olacak. Bu yüzden sizin başarınız bizim başarımız olacaktır. Bu mantalite içerisindeki amacımız ise; sizlerin öncelikli olarak kazanmasını sağlamaktır.

Öncelikli olarak Cüneyt Seçkin Aykaç, bu zamana kadar edindiği tüm deneyimlerini CSA X-Network’te üyeleri ile paylaşacak. Bununla birlikte ekibimizde hem yurt içi hem de yurt dışından dahil olan deneyimli internet girişimcileri mevcuttur. Bu deneyimli çalışma arkadaşlarımız tarafından sizlere yol gösterici bir takım taktik ve stratejiler yollayarak sizlerin bu alanda ve sistemde başarılı olmasını sağlayacağız. Bu taktik ve stratejiler, hem sosyal medyada hem de ağ pazarlama sistemleri ile arama motorları pazarlamasına yönelik olacaktır. Böylece ekibin tamamının motviasyonu ve herkesin kazanması sağlanacaktır. Dolayısıyla aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda rahatlıkla sorabileceğiniz ve hızlı bir şekilde yanıt alabileceğiniz bir platform sunuluyor. Aynı şekilde deneyimlerin paylaşıldığı bir platform da olan bu sistem içerisinde performansınızı arttırıcı daha fazla bilgiye sahip olabileceksiniz.

Üye olduktan sonra 2 üye davet ettiğinizde bile hem sponsorun hem de ekibin eklemiş olduğu üyeler sizin altınıza dizilmeye başlayacaktır. Böylece bir şey yapmadan alt üyeleriniz oluşmaya başlayacak ve kendi üyelik ücretiniz bedavaya gelerek; üstüne üstlük para kazanmaya başlayacaksınız. Bu yüzden kimin sponsorluğunda olduğunuz oldukça önemli olup; sizin ve ekibinizin başarısı da bir miktar sponsorunuza bağlıdır. Şu anda bizim yapmaya çalıştığımız ise; ülkemizde bir çekirdek ekip oluşturarak; bu ekibin ilerleyen zamanlarda büyümesini sağlamaktır.

Hem pazarlama ağları hem de satış ortaklıklarının bir arada bulunduğu bu yeni sistemde acemi ve profesyoneller bir aradadır. Böylece herkesin kazanç sağlaması hedeflenmektedir. Burada Xticaret ürünleri ve hizmetlerinin tanıtımları ile pazarlamaları için ağ pazarlama sistemi ile birleşik yeni bir sistem oluşturulmuştur. Sadece yapılması gereken; her üyenin kendisine 2 alt üye oluşturmasıdır. Dolayısıyla bu sayede sponsorunuz ve sponsorunuzun diğer üyelerinin davet ettiği üyelerden de kazanç sağlamış olacaksınız.

CSA Xnetwork üyesi olduğunuz takdirde; sürekli ve otomatik olarak makaleler eklenen ve sizin referans linklerinizde yer alacak olan ürünler ve SEO ayarları hazır olarak yapılmış bir web siteniz olacaktır. Ayrıca bu site üzerinden kazanç sağlamanızı kolaylaştırıcı yazılımlar da sizlere verilecektir.

Siz 2 üye yaptığınızda; diğer davet ettiğiniz üyeler bu 2 üyenin altında yer alacaktır. Bununla birlikte sponsorunuzun da eklediği diğer üyeler sizin altınızda yer alacaktır. Siz ise kazançlarınızı 5. ve 7. katmanlardan sağlayacaksınız. 5. katmandaki üyelerinizden %40 kazanırken; 7. katmandaki üyelerinizden ise; %30 kazanacaksınız.

X-Network sisteminde 5. katmanınızdaki üye sayısı 8 kişiyi geçtiğinde paranız banka hesabınıza yatacaktır. Bununla birlikte 7. katmanınızdaki üye sayısı 8 kişiyi geçtiğinde de aynı şekilde paranız banka hesabınıza yatacaktır. Peki ne kadar kazanç elde edeceksiniz? 7. katmanınızdaki üye sayısını da doldurduğunuzda (254 kişidir.) her 3 ayda bir ortalama 6.300 TL para kazanacaksınız. Bu altınızda bulunan ekip sizin gibi çalışmaya devam ettikçe de bu parayı kazanmaya devam edeceksiniz. Eğer ekibinizdeki üye sayısında azalma olursa; yeni üyeler ekleyip sayıyı tamamladığınızda eskisi gibi kazancınız sabitlenecektir.

Sistem temel olarak 2 koldan gelişmekte olup; ekib mantığında herkesin biribirini desteklemesi gerekmektedir. Ekibin büyümesi ile üyeliğiniz genellikle otomatik olarak güncellenecektir. Yani üyelik ücreti ödemeyeceksiniz. Aynı isim ve soyisime ait birden fazla pozisyon alarak 6.300 TL’lik ortalama kazancınızı daha da büyütebilirsiniz.

Normal network marketing sistemlerinde %30 olan komisyon oranı, bu sistemde %50 ile %70 arasındadır. Bunun sebebi ürünlerin depolama, dağıtım ve tüm bu işlemlere ilişkin işçi ücretlerinin komisyon oranlarına yansımasıdır. Oysa bu sistemde ağırlıklı olarak internet üzerinden dijital ürünler satıldığından bu tür giderler bulunmamaktadır.

CSA X-Network Marketing ağına üye olduğunuzda; satış ortaklığı ve internet girişimciliği konularına ilişkin ücretsiz videolu ve görsel eğitimler verilecektir. Böylece üyeler, sosyal medya, blog yazarlığı ve seo uzmanlığı konularında deneyim sahibi olacaklardır. Ayrıca aylık seminerlere ücretsiz olarak katılarak; aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilecek ve deneyimlerinizi paylaşabileceksiniz.

X-Network’un en büyük farklılıklarından birisi, farklı bir rekabet anlayışına sahip olmasıdır. Birlikte rekabet edebilmenin ve birlikte daha fazla kazanabilmenin farkına varacaksınız. Ayrıca bu sistemle alakalı her türlü mevcutta bulunan işinizi de size ücretsiz verilen web sitesi sayesinde daha da geliştirebileceksiniz.

Son olarak sosyal medyayı aktif kullanmanın detayları gösterilecektir. Bu sistemde sosyal medya araçlarını kullanarak kolaylıkla kazanç elde edebileceksiniz. Nasıl mı? Gelin birlikte bakalım. Ülkemizde ortalama 35 milyon internet kullanıcısının varlığı düşünülürse; her 2 kişiden birinin internet üzerinde gün içerisinde aktif olduğu açıkça görülebilir. Siz sadece Facebook veya Twitter’da bağlantı paylaştığınız gibi teklif göndereceksiniz. Kısacası siz değil; başarılı reklamcılar tarafından hazırlanan X Network sayfası insanları kendiliğinden ikna etmektedir.

CSA X-Network Ücretsiz Hazır Web Site Veriyor. ile Benzer Yazılar:

1 Ağustos 2011 Saat : 10:18

“CSA X-Network Ücretsiz Hazır Web Site Veriyor.” için 6 Yorum

 1. deniz diyor ki:

  verilecek dediğiniz site x network tarafından tüm üyelere mi veriliyor yoksa sadece sizin ekibinize özel bir olay mı?

  • admin diyor ki:

   Tüm x-network üyelerine site verilecektir. Fakat GooMass olarak biz ayrıca CSA X-Network ekibi üyelerine teknik destek veriyoruz ve bu siteleri nasıl daha etkili bir şekilde kullanabileceklerini anlatıyoruz. Kısacası ekibin başarılı olmasını sağlayarak hem ekibi büyütmeyi hemde bu kişilerin satış ortaklığından da kazanç elde etmelerini sağlıyoruz.

 2. mustafa doğru diyor ki:

  ben seminere katılmak isityorum. webinar kayıt yapıyorum e-posta adresime mail geliyor fakat semıner saatı tıkladıgımda web site hatası veriyor bunu nasıl duzeltebılrım? semıner kayıtlarını kacıranalr ıcın paylasır mısınz?

 3. Erol diyor ki:

  Cüneyt bey size ulaşabilirmiyim

 4. Yelda diyor ki:

  Merhaba.
  Ben bu xticaret.com dan videoları izledim. Orada 2009 yılında x networka başladığınızdan bahsediliyor. Ben google da pek fazla üye sitelerine olayısı ile üyelere raslayamadım. 2009 dan buna pek gelişmedi herhalde.
  Umarım bu mesajımı yayınlar ve bana cevap verebilirsiniz.

  • admin diyor ki:

   Evet Xticaret 2009 yılında başladı fakat xnetwork 2011 ağustos ayında başladı. Yani ikisini birbirine karıştırmayın. Xticaret ilk olarak sadece satış ortaklığı platformu olarak açıldı. Xticaretin ilk üyeleri olarak o günden bu güne birlikte çalışıp destekliyoruz. Xticaret sayesinde satış ortaklığından pek çok kişinin hayatı değişti. X networkte 2009 yılındaki xticaret satış ortaklığına göre çok daha iddialı başladı ve öylede olacağını düşünüyoruz. Sizler belki 150 TL risk ederek bu işe giriyorsunuz fakat biz daha fazla yatıorım yaptık. Bu işin gelecekte kazançlı olacağını görmeseyik bizde girmezdik. Bu sebeple ben bu sistemi öneriyorum ve arkasında duruyorum. Kısa vadeli değil uzun vadeli düşünün.

CSA X-Network Ücretsiz Hazır Web Site Veriyor. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti