X-Proje ile 15 Günde 58.000 TL Kazandılar!


X Proje ilk 15 Günde Üyelerine 58.000 TL Dağıttı.

Türkiye’de hiçbir firma kullanıcılarına bu kadar kısa bir sürede, bu kadar para dağıtmamıştır sanırım. X Proje’ye katılanların toplamı daha ilk 2 haftasında 58.000 TL kazandılar.

Diğer network marketing firmalarının böyle bir parayı dağıtmalarını bir kenara bırakalım, kendileri bile bu kadar kısa bir sürede bu para kazanamamıştır. Daha önce de anllatığmız gibi xnetwork (x proje) kazancının %70’ini  üyelerine dağıtıyor.
İlk ödemeler bu ayın 21’inde yapılacağı için dağıtılacak rakamın 80.000 TL civarında olması öngörülüyor. Xprojenin resmi sitesi henüz yeni açılmış olmasına rağmen 2 hafta içerisinde 1600 civarı üye sayısına ulaşması bir rekor olarak nitelendirilebilir. Sanırım önümüzdeki gönlerde x proje en çok kazandıran online iş olacak.

Bu tabloya baktığımızda Xproje’ye ilk açıldığında üye olanlar gelecekte çok daha kazançlı olacaktır. Bir kez 5. hattını tamamlayan xdükkan sahipleri ömür boyu sabit bir kira gelirine ulaşacak. Alt xdükkanlarınızdan herhangi biri üyelikten çıksa bile bu sizin kazancınızı etkilemeyecek. Çünkü boşalan yerleri xticaret kendisi devralıyor. Eğer hala üyeliğinizi başlatmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz ön kayıt yaptırabilirsiniz. Bizim sponsorluğumuzdaki xdükkanlar bile 5. Ve 6. hatlarını  tamamlamak üzereler.

Ben şuna eminim ki artık Xprojenin önüne geçilemez. Belki bundan 1 yıl sonra bugün katılanlar inanılmaz bir sabit gelire ulaşacak. Şüphesiz önümüzdeki günlerin en çok konuşulacak internetten para kazanma sistemi xproje olacak.

X-Proje ile 15 Günde 58.000 TL Kazandılar! ile Benzer Yazılar:

1 Eylül 2011 Saat : 2:43

X-Proje ile 15 Günde 58.000 TL Kazandılar! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti