X Ticaret Kazanç Videosu


10-11 Nisan 2010 Tarihinde X Ticaret ‘in kurucusu Musa Erdoğmuş tarafından, İstanbul / Sheraton Otel’de düzenlenen “X Ticaret Dijital Kazançlar” seminerinin ardından vermiş olduğu X ticaret kazançları videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Bu video ne kadar kazanbileceğiniz konusunda size fikir verebilir.

Daha öncede söylediğim gibi, X ticaret, inglizce bilmeden türkiyede internetten para kazanmanın gerçek yoludur.  Bu platform kolay yoldan para kazanma vaadleri veren bir site değildir.  Satıcı ve satış ortağını buluşturan ve birlikte iş yapmasını sağlayan bu platform türkiyede Affiliate Marketing sektörünün doğuşudur.

Sizde katılın sizde kazanın. X ticaret te başarılı olmanın pek çok faktörü vardır. İlerleyen zamanlarda bu faktörlerin hepsine değineceğiz.

 

X Ticarete Üyelik Formu için Tıklayınız.

 

Daha fazla bilgi için buraya bakın..

X Ticaret Kazanç Videosu ile Benzer Yazılar:

22 Ağustos 2010 Saat : 3:00

“X Ticaret Kazanç Videosu” için 3 Yorum

 1. RAMAZAN diyor ki:

  değerli yönetici:

  Biz bu programa katıldıgımız zaman ve artı eğitim setini aldık içeriğinde ne var bilmiyorum ama varsayalım ama aldık, peki merak ettim sitelere gönderdiğimiz zaman google yada başkabir kuruluş bizden para kesecek mi?

  bazı söylentiler var mesela ürünü tanıtırken google reklarını kullanıyormuşuz ve kredi kartı hesabımızdan belirlediğimiz gün için yine belirlenen miktarda para çekliyormuş…

  sizler bu konuya ne diyorsunuz… para kazanmak bu kadar kolaysa eğer ben hergün saatlerce aptalca çalışmıyacam ölemi… ve benim de bir ürünüm olacak bende %40 lık karla ürünümün xticarette yayınlanmasını ve satılmasını istesem,, bunu nasıl yaparım.. anlatırsanız seivinirim kolay gelsin…

  • admin diyor ki:

   Hiç para harcamadan kazanabilirsiniz. Anasayfamızdaki resimde gördüğünüz kazançlar hiç para harcamadan elde edilmiştir. Bununla ilgili sratejiler Goomass eğitim kitindeki Xticaret kitabında anlatılıyor. Fakat birde Google gibi ücretli reklamcılık ağları var. Bunları birbirine karıştırmamak lazım. Para harcamadan günlük 40-50 TL kazanmak güzeldir ama birde günlük 50 TL koyup 250 Tl kazanmak gibi bir seçeneğiniz olsa bu işi yapmazmıydınız? Satış ortaklığı çok geniş bir platformdur, pek çok strateji var.

   Para kazanmak çok kolay değildir ama işini bilene kolaydır. Açıkçası kazanmasını bilmeyenler için zor görünür ve erişilmezdir. Bazı insanlar saatlerce çalışmaz ama çok kazanır. Beden gücüyle para kazanmak çok zor bir iştir. Para kazanmak için aklımızı kullanmalıyız.

   Eğer sizinde güvendiğiniz tutulacak bir ürününüz varsa Xticarete ekleyebilirsiniz. Bunun için BURADAN üye olup ürün ekleme bölümünden ürününüzü hemen ekleyin ve binlerce satış ortağı sizin yerinize ürününüzü satsın.

 2. tolga diyor ki:

  son zamanlarda herkes internnette para kazanmanın peşinde tabi bende her yolu denedim ama hüsranla bitti tıkla başına 0,02 tl cıcarı para veren siteler vb.. böyle para kazanamazsınız! nasıl kazanılır? ben nasıl kazandım ? ( ayda 300 400 siz daha iyi yaparsanız 1000 lira gene kazanırsınız)
  x ticaret evet sattığınız her üründen yaklaşık %50 komisyon alıyorsunuz bunun için web sitesine de gerek yok face de yorumlarda twitte .. sadece üye olurken 20 tl istiyorlar ama bunu çok kolay şekilde 1 günde daha fazlasını alırsınız buna değer kimsenin sizi kandırmasına izin vermeyin gerçek para kazanma yöntemi altta link veriyorum üye olabilirsiniz

X Ticaret Kazanç Videosu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Xnetwork Son Yazılar FriendFeed

GooMass Eğitim Kiti